Nakłuwał żonie pośladki igłami i wyrzucał bez ubrań z domu. Najgorsze stało się, gdy zaszła w ciążę, mąż nie miał odrobiny litości

Nakłuwał żonie pośladki igłami i wyrzucał bez ubrań z domu. Najgorsze stało się, gdy zaszła w ciążę, mąż nie miał odrobiny litości Źródło: Screen/Youtube/Maciej Petrycki

Żona przeżywała niewyobrażalne katusze, za którymi stał jej własny mąż. Przebijał kobiecie igłami pośladki, po czym wyrzucał nagą z domu. Jednak najgorsze stało się, gdy zaszła w ciążę. Nawet wtedy mężczyzna nie miał dla niej odrobiny litości. Ta historia nie mieści się w głowie.

Żona była bita i katowana przez swojego męża. Jej koszmar trwał prawie 3 lata. To, co wyprawiał jej podły i bezduszny partner, nie mieści się w głowie. 31-latka nie tylko cierpiała fizycznie, ale również psychicznie. Ta sprawa jest niezwykle bulwersująca i aż trudno w nią uwierzyć. 

Żona bezrobotnego filozofa przeżyła piekło

Bartłomiej R. to z wykształcenia filozof, który jednak nie podjął się pracy w zawodzie i wolał spędzać czas w domu. Niestety mężczyzna okazał się prawdziwym tyranem i zniszczył życie swojej partnerki. Kobieta przeżyła prawdziwe piekło. Mąż bił ją metalową pałką, przebijał pośladki igłami, a nawet wyrzucał ją z domu kompletnie nagą. 

Prawdziwy horror rozegrał się, gdy kobieta zaszła w ciążę 

31-letnia Kamila niejednokrotnie musiała nago spać na dworcu czy na ulicy, ponieważ bezduszny mąż nie wpuszczał jej do domu. Co więcej, gdy w ocenie Bartłomieja R. kobieta była mu "nieposłuszna", to przypalał ją papierosem, okładał pięściami, a nawet zakładał worek foliowy na głowę. Kat nie złagodniał nawet, gdy Kamila zaszła w ciążę. Gdy była w 5. miesiącu ciąży, zwyrodnialec zrzucił ją z balkonu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świadkowie tego zdarzenia mówią, że widok był makabryczny. Kobieta upadła na chodnik, w który uderzyła głową oraz karkiem. To prawdziwy cud, że przeżyła ten upadek, a jej nienarodzonemu dziecku nic się nie stało. Kiedy śledczy zaczęli dokładnie badać sprawę, odkryli również kolejne przestępstwo mężczyzny. Zwyrodnialec miał na swoim komputerze 162 pornograficzne zdjęcia, na których znajdowały się dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

W lutym tego roku mężczyzna został skazany przez sąd na 15 lat pozbawienia wolności. Bartłomiej R. odwołał się od wyroku, jednak Sąd Apelacyjny w Gdańsku podtrzymał decyzję i bezduszny mąż skrzywdzonej 31-latki spędzi za kratkami najbliższe 15 lat. Wyrok w tej sprawie jest prawomocny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała piorunującą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  3. Magda Gessler oszalała? Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Niespodzianka" od Orange na 2020. Sieć będzie MASOWO rozwiązywać umowy

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News