Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa

Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa Źródło: .

Żona słynnego muzyka przekazała niezwykle smutne wiadomości, mężczyzna zmarł 19 marca 2020 roku. Przyczyną zgonu była choroba, wywołana przez wirus SARS-CoV-19.

Żona uwielbianego muzyka przekazała tragiczne wieści za pomocą mediów społecznościowych. Legendarny mężczyzna zmarł 19 marca 2019 roku, był nosicielem koronawirusa. Fani nie mogą uwierzyć w nagłe odejście swojego idola, są pogrążeni w głębokiej żałobie.

Żona przekazała wieści o śmierci muzyka

Legendarny filipiński muzyk zmarł w czwartek 19 marca 2020, o jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych żona, Belinda Bagatsing. Joey Bautista pierwsze objawy choroby zauważył 11 marca, dostał wtedy gorączki. Od tego czasu stan artysty zaczął znacznie się pogarszać. W międzyczasie wokalista poddał się badaniu na koronawirusa, ale jak zaznaczyła jego żona w swoim poście na Facebooku, nie doczekał wyników. Do końca wierzył, że to tylko zapalenie płuc, niestety, testy dały wynik pozytywny.

Ciało muzyka skremowano tuż po śmierci. Okazało się, że mężczyzna cierpiał również na choroby współistniejące, o czym wielu fanów słynnego wokalisty nie miało pojęcia. To przyśpieszyło rozwój wirusa, należał do grupy ryzyka.

- Wiedziałem, że był cukrzykiem i doznał łagodnego udaru mózgu w zeszłym roku - powiedział Bert de Leon, były menadżer zespołu Mulatto, z którym śpiewał zmarły Joey Bautista.

Żona mężczyzny potwierdziła, że był zakażony koronawirusem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielbiciele wokalisty nie mogli uwierzyć w smutne informacje, przekazane przez ukochaną mężczyzny. Rodzina, przyjaciele oraz wierni fani muzyka są pogrążeni w żałobie, nagła śmierć artysty jest dla nich ogromnym ciosem. Na Filipinach do tej pory potwierdzono 230 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 18 zgonów wywołanych chorobą Covid-19.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarł mężczyzna przebywający na kwarantannie. Policjanci zastali w jego mieszkaniu straszny widok

2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna

Po odejściu legendarnego filipińskiego muzyka pojawiły się doniesienia, że na początku choroby grał koncert w miejscowości Legazpi. Żona mężczyzny zdementowała plotki. Poinformowała również, że sama czuje się dobrze i nie ma na razie żadnych objawów zarażenia. Pomimo tego, od 3 tygodni pozostaje w dobrowolnej kwarantannie domowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Przyciągał tłumy Polaków, wszyscy go uwielbiali. Niestety, nie żyje
  4. Musieli zabrać chorą Polkę z powodu koronawirusa. Gdy wychodziła z domu wypowiedziała zdanie, które ratownicy zapamiętają do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, ojciec robił Damiankowi nieludzkie rzeczy. Najgorsze jest jednak zachowanie matki
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News