Publicznie poskarżył się, że musi błagać żonę o stosunek i ujawnił jej intymną wymówkę. Wściekłe kobiety doradzają jej rozwód

Publicznie poskarżył się, że musi błagać żonę o stosunek i ujawnił jej intymną wymówkę. Wściekłe kobiety doradzają jej rozwód Źródło: unsplash.com/Priscilla Du Preez

Żona poznała swojego męża przez kompletny przypadek. Żyło im się jak w bajce, lecz nagle w małżeństwie zaczęły pojawiać się problemy. Mąż postanowił publicznie ujawnić ich sekrety i wyznał, że wręcz musi błagać ukochaną, by poszła z nim do łóżka. Komentarze wściekłych kobiet się nie kończą.

Żona wraz ze swoim mężem zawsze marzyła o posiadaniu zgodnej rodziny oraz dwójki dzieci. Ten drugi punkt udało im się spełnić, lecz od niedawna brakuje zgodności między zakochanymi. Wszystko przez frustrujący mężczyznę problem. Podzielenie się nim przed szerszą publicznością tylko pogorszyło sprawę.

Żona współżyje z nim z litości?

Para poznała się w dość specyficznym miejscu, bo w programie telewizyjnym "Bachelor in Paradise". Ich uczucie było na tyle silne, że skończyło się hucznym ślubem w 2015 roku, emitowanym w telewizji. Potem zaczęli szczegółowo planować własne życie i już wkrótce w rodzinie pojawiła się córka urodzona w 2017 roku oraz syn, który przyszedł na świat pod koniec lipca tego roku.

Jednak z czasem Tannerowi Tolbertowi zaczęło czegoś brakować. Zdecydowanie nie było tak, jak kiedyś w sprawach łóżkowych. Wyznał publicznie, że czuje się mocno zawiedziony, że nie uprawia już seksu z Jade tak często, jak dawniej. Wiele osób sądziło, że być może powiedział tak pod wpływem emocji i cofnie krzywdzące słowa. Nie doszło jednak do tego, wręcz przeciwnie. Zdecydował się powiedzieć jeszcze więcej, coraz bardziej się pogrążając.

Kobiety zbuntowały się i zaczęły doradzać Jade rozwód 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tego wyjawił jej niezwykle intymną wymówkę, którą był niedawny poród. Kobieta utrzymywała, że jeszcze nie doszła po nim do siebie.

- Teraz jest u nas tak, że ja chcę więcej seksu, a Jade nie chce go praktycznie wcale. Wszystko zaczęło się psuć. Mamy teraz dwójkę dzieci i jest naprawdę ciężko i mam wrażenie, że nie ma Jade już takiej przyjemności z seksu i to wygląda tak, jakby ją o to błagał. Nie chcę o to prosić, bo przecież nie ma nic fajnego w seksie z litości - opowiadał Tanner.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Mężczyzna przeżył chwile grozy gdy obudził się w zamkniętym supermarkecie. Siedział w nim dwa dni

Kobiety natychmiast przystąpiły do wyjaśniania Tannerowi, że po urodzeniu dziecka kobieta musi w jakiś sposób dojść do siebie, odpocząć, a jej organizm nie jest przygotowany ot tak na współżycie. Wszystko musi się zagoić, w zależności od tego, w jaki sposób rodziła. Poza tym kazały mu się doedukować, czym tak naprawdę jest połóg i jak może czuć się kobieta. Niektóre z internautek zaczęły wręcz doradzać Jade rozwód z mężem, ponieważ nie wykazuje zrozumienia dla naturalnych spraw i najważniejsze są dla niego doznania fizyczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

Źródło: Popularne

Następny artykuł