Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża

Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża Źródło: twitter

Żona w końcu nie wytrzymała i z zimną krwią dopuściła się najgorszego z możliwych czynów Jak donoszą media, funkcjonariusze policji nie zdążyli nawet zareagować na jej działania.

Żona, która przez lata była miłością jego życia, okazała się najgorszym oprawcą, jakiego tylko mógł sobie wyobrazić. Niespodziewanie doszło do potwornej tragedii, która zmroziła krew w żyłach okolicznych mieszkańców. Trudno uwierzyć, że kobieta mogła zrobić coś takiego osobie tak bliskiej od lat. 

Policjanci rozłożyli ręce. Żona nie miała litości 

Jak podaje Polsat News, do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę we wsi Zimnowoda, koło Parzymiech, w gminie Lipie w województwie śląskim. Tuż po północy policja otrzymała zgłoszenie o karczemnej awanturze i tragicznym finale w jednym z domów mieszkalnych. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się pod wskazany adres, a wchodząc do środka zastali wstrząsający widok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Leżący bezwładnie na ziemi mężczyzna przywodził na myśl tylko jedno przypuszczenie, gdy policjanci podeszli do niego, potwierdził się najgorszy ze scenariuszy. Ustalono bowiem, że w czasie kłótni jego żona miała chwycić za nóż i z zimną krwią odebrała mu życie. 

- W trakcie awantury domowej kobieta miała śmiertelnie uderzyć swojego męża nożem. Na miejsce skierowano mundurowych, którzy potwierdzili to zdarzenie. Zabezpieczono ślady kryminalistyczne i przedmiot, który prawdopodobnie był narzędziem zbrodni - podał dla Polsat News mł. asp. Kamil Raczyński z Komedy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie
2. Identyczne jak dwie krople wody. Iwona z Sanatorium miłości wygląda jak sobowtór ikony polskiej muzyki

Ciało najprawdopodobniej zabrano do dalszej ekspertyzy, a jak podaje Polsat, kobietę podejrzaną o zabójstwo zatrzymano i odprowadzono do aresztu, gdzie złoży zeznania. Prokuratura wszczęła śledztwo, które pozwoli ujawnić więcej szczegółów tragedii. Tymczasem okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci zachowaniem sąsiadki, którą znali od wielu lat. Nie jest pewne, czy między małżonkami częściej dochodziło do awantur.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Smutne wieści o Kamilu Stochu. Nie poddawaj się, wierzymy w Ciebie mistrzu
  4. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie
  5. Dramatyczne doniesienia Polsatu. Nie żyje jedna z najważniejszych osób w państwie

Źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News