Oblał żonę kwasem, mówiła o tym cała Polska. Ale to rzeczy, które znaleziono w jego bagażniku, przerażają

Oblał żonę kwasem, mówiła o tym cała Polska. Ale to rzeczy, które znaleziono w jego bagażniku, przerażają Źródło: .

Była żona cudem uniknęła śmierci, choć już do końca będzie musiała żyć z ranami - nie tylko fizycznymi. Mężczyzna był bezwzględny, gdy oblewał ją kwasem, a to co znaleziono w jego bagażniku, zwyczajnie odbiera mowę.

Była żona 39-latka nie spodziewała się, że zaatakuje ją w tak brutalny sposób. Dramat rozegrał się w miejscu publicznym na oczach świadków, którzy nie zareagowali w żaden sposób. Służby, które zajęły się sprawą, szybko przeszukały samochód napastnika, a w jego bagażniku znaleźli przerażające rzeczy. 

Oblał ją kwasem i bił młotkiem

Przypominamy, że do koszmarnych wydarzeń doszło w minioną niedzielę wieczorem na parkingu na Witominie w Gdyni. Nie zważając na przechodniów, 39-letni mężczyzna oblał swoją byłą żonę kwasem, po czym wciągnął do samochodu i zaczął okładać młotkiem po głowie. Choć świadków było wielu, nikt nie zareagował w żaden sposób. 

Dopiero gdy na miejscu zjawiła się policja to funkcjonariusze odciągnęli napastnika i zakutego w kajdanki odprowadzili na komisariat. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili popełniania zbrodni nie był pod wpływem alkoholu. Poszkodowaną kobietą zajęli się lekarze, natomiast policja natychmiast wszczęła dochodzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Była żona cudem uniknęła najgorszego. Rzeczy, które znaleziono w bagażniku sprawcy odbierają mowę 

W pierwszej fazie śledztwa przeszukano samochód, w którym mężczyzna bił byłą żonę młotkiem. Świadkowie zeznali, że 39-latek miał wygrażać się ofierze śmiercią, co szybko zostało potwierdzone. W bagażniku auta znaleziono folię oraz sznur, przy pomocy których najprawdopodobniej chciał ją udusić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda telewizji. Aktor przedawkował narkotyki, miał 60 lat

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek 

Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa, za co poniesie surowe konsekwencje. Motywy jego działań nie są do końca pewne, jednak wstępnie mówi się o chorobliwej zazdrości. Stan poszkodowanej również nie jest znany, ale nietrudno przewidzieć, że przyjdzie jej zmierzyć się z poważnymi uszkodzeniami ciała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News