Andrzej Kopiczyński zdobył serca widzów, ale mało kto wie jak wyglądało jego małżeństwo. Zranił swoją żonę w najgorszy sposób

Andrzej Kopiczyński zdobył serca widzów, ale mało kto wie jak wyglądało jego małżeństwo. Zranił swoją żonę w najgorszy sposób Źródło: YouTube/Onet100

Żona Andrzeja Kopiczyńskiego nie mogła uwierzyć w to, co działo się z aktorem po wyjeździe do Jałty. Potem zmieniło się ich życie. Historia z życia Kopiczyńskiego przez wiele lat pozostawała tajemnicą. To, jak zranił swoją drugą żonę, nigdy nie zostało mu przez nią do końca wybaczone.

Żona Andrzeja Kopiczyńskiego była jego oczkiem w głowie - każda kolejna. Słynny aktor, znany głównie z legendarnej roli w "Czterdziestolatku", która poniekąd określiła całą jego karierę, miał bardzo burzliwe życie prywatne. Tego, czego dopuścił się podczas kręcenia pewnego serialu w Jałcie, nigdy nie wybaczyła mu była żona. Teraz cała historia wyszła na jaw.

Żona Kopiczyńskiego nie wiedziała o niczym

Aktor był żonaty w sumie trzykrotnie. Jego pierwsze małżeństwo po prostu nie przetrwało próby czasu. Piękna Maria Chwalibóg nie była w stanie do końca zaakceptować jego kariery i tego, że pod teatrem za każdym razem czekały na aktora omdlewające fanki. Rozwiedli się, a Kopiczyński związał się potem z 12 lat młodszą Ewą Żukowską. Zapewniał ją, że tym razem do związku podchodzi poważnie i że miał szansę już się wyszumieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ale jak okazało się później, nie było to do końca prawdą. W pewnym momencie aktor dostał szansę i wyruszył kręcić film w Jałcie. Tam poznał Monikę Dzienisiewicz-Olbrychską, w której momentalnie się zadurzył.

- To było w Jałcie. Zajmowałam się jeszcze aktorstwem. Andrzej grał latynoskiego senatora, a ja jego kochankę, amerykańskiego szpiega. Jałta była przepiękna, szalenie romantyczna i zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia - powiedziała potem Monika Dzienisiewicz-Olbrychska.

Ewa Żukowska nie mogła mu tego wybaczyć

Aktor przeżył straszne chwile, zwłaszcza, gdy kochanka kazała mu wybierać między sobą, a żoną. W końcu jednak postanowił nie trzymać obu kobiet w napięciu i postanowił związać się z Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską. To złamało serce Ewy Żukowskiej. Nie potrafiła zrozumieć, że zostawia ją i własną córkę "na lodzie".

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Najgorsze wiadomości z samego rana. Nie żyje wybitny reżyser

Do końca życia Kopiczyński nie do końca pamiętał o swoim dziecku z Żukowską. Po jego śmierci była żona, która nigdy potem nie weszła z nikim w związek małżeński, w bardzo oschły sposób wyrażała się o zmarłej już trzeciej żonie aktora. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu
  4. Włamał się do domu młodziutkiej dziewczyny i zaczął ją całować, kiedy spała. Został ukarany w okrutny sposób, jeszcze długo będzie cierpiał
  5. Wiesława pochwała rodziców, niedługo potem usłyszała od lekarzy najgorszą diagnozę. Kolejnym ciosem była wiadomość od siostry, tego było już za wiele

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News