Mąż z żoną kupili wymarzony dom. Nagle spod podłogi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki

Mąż z żoną kupili wymarzony dom. Nagle spod podłogi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki Źródło: screen youtube.com/Jeff Horchoff Bees

Żona była zaniepokojona tajemniczymi odgłosami, które dobiegały spod podłogi jej sypialni. Kiedy przyjechał specjalista, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Żona zaczęła się uskarżać na dziwne dźwięki spod podłogi sypialni, tuż po przeprowadzce do swojego nowego domu, ale początkowo małżonkowie zignorowali to. W końcu mieli swój wymarzony dom, a coś tak błahego, przecież nie zniszczy im tego wspaniałego nastroju. Mimo wszystko czas minął a dziwne dźwięki cały czas się tylko i wyłącznie nasilały.

W końcu para z Luiziany stwierdziła, że koniec tego dobrego i trzeba w końcu coś z tym zrobić. Postanowili wezwać specjalistę, który będzie mógł im pomóc, ponieważ tajemnicze odgłosy stały się już nie do zniesienia, a poza tym, żona coraz bardziej odczuwała, że jej mąż i ona nie są jedynymi lokatorami tego budynku.

Żona wezwała fachowca, który nie mógł uwierzyć własnym oczom

Kobieta była przekonana, że odpowiedzialne za te dziwne dźwięki są jakieś owady dlatego też ich fachowcem okazał się Jeff Horchoff, który normalnie pracował jako pszczelarz. Nie da się ukryć, że małżeństwo wybierając go trafiło w samą dziesiątkę, ponieważ Jeff bardzo szybko zlokalizował źródło problemu i rozprawił się z nim perfekcyjnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeff przechadzając się wokół domu, spostrzegł, że pomiędzy deskami od przybitki dachu przemieszczają się pszczoły i to właśnie tamtędy owady dostawały się do mieszkania. Potem pomiędzy ścianami mogły się dostać bezpośrednio pod podłogę, gdzie założyły swoje gniazdo. I to nie byle jakie, ponieważ kiedy Jeff wyciągnął jedną z desek, jego oczom ukazały się gigantyczne plastry, które w całości oblepione były przez pszczoły. Oczywiście mężczyzna miał na sobie profesjonalny strój, aby uchronić się przed użądleniami.

Dzisiaj grzeje: 1. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie
2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Co więcej, jako że sam zajmuje się pszczołami, to, zamiast zabijać te jakże pożyteczne owady, postanowił je pozbierać i przenieść do swojej własnej pasieki. Całą swoją operację nagrał na kamerę, a sam film opublikował w Internecie. Widać na nim doskonale, jak monstrualne gniazdo udało mu się znaleźć. Zarówno Jeff, jak i małżeństwo, które odwiedził, nie mogli uwierzyć, w to, co znajdowało się pod podłogą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Para kupiła wymarzony dom. Wtedy spod podłogi zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. To wcale nie były szczury
  3. Brzuszek tej dziewczynki nie przestawał rosnąć. Gdy lekarze go rozcięli, pobledli i wpadli w panikę
  4. Babcia z uwagi na wiek i stan zdrowia nie miała się jak bronić. Mężczyzna przyszedł do niej w nocy, miał molestować staruszkę
  5. Mama musi pochować swojego syna. 5 lat później ma przeczucie, które wywraca jej życie do góry nogami

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News