Żona gwiazdora TVP jak Justyna Żyła publicznie pierze brudy? Ujawniła intymne szczegóły, posunęła się za daleko?

Żona gwiazdora TVP jak Justyna Żyła publicznie pierze brudy? Ujawniła intymne szczegóły, posunęła się za daleko? Źródło: Instagram / paulinasmaszczkurzajewska

Żona gwiazdora TVP przerwała milczenie i opowiedziała o kulisach ich związku. W wywiadzie wyznała intymne szczegóły ich wspólnego życia, mężczyzna również zabrał głos w tej sprawie.

Żona gwiazdora opowiedziała w wywiadzie o powodach ich rozstania. Kobieta wyciągnęła na światło dzienne kilka przykrych sytuacji. Fani nie wiedzą jak reagować na jej prywatne opowieści. Mężczyzna nie jest zadowolony z jej wypowiedzi i również zabrał głos w tej sprawie. Padły ostre słowa w kierunku byłej partnerki.

Żona poskarżyła się publicznie na byłego partnera. Mężczyzna nie jest zachwycony

Maciej Kurzajewski rozstał się z żoną, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, już jakiś czas temu i do tej pory oboje unikali wypowiedzi na temat ich rozwodu. Małżeństwo przeżyło wspólnie 23 lata, a koniec ich związku zaskoczył wszystkich fanów dziennikarzy. Ich relacja traktowana była jak wzór, a sama Paulina Smaszcz, tuż przed ogłoszeniem rozstania, udzielała wywiadu dotyczącego recepty na szczęśliwy i długotrwały związek. Dlatego decyzja pary była ciosem dla wielu ich wielbicieli.

Dziennikarze zapewnili swoich fanów, że pomimo rozwodu pozostają w pozytywnych relacjach. Na tym skończyli opowieści o swoim związku i solidarnie odmawiali komentowania sprawy. Jednak Paulina Smaszcz postanowiła przerwać milczenie i w ostatnim wywiadzie dla "Vivy" ujawniła kilka przykrych szczegółów z ich prywatnego życia.

Żona Macieja Kurzajewskiego przerwała milczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta pożaliła się w wywiadzie, że partner nie zwracał na nią uwagi. Maciej Kurzajewski miał zupełnie ignorować żonę i doprowadzić do ich oddalenia. Kurzajewska wyznała, że w małżeństwie czuła się okropnie samotna.

- Zauważyłam, że w pewnym momencie przestałam wzbudzać jego zainteresowanie, że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję. (…) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył - powiedziała paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Maciej Kurzajewski poczuł się dotknięty prywatnymi wynurzeniami swojej byłej żony, jednak postanowił nie wchodzić z nią w dyskusję. W rozmowie z "Na żywo" dziennikarz stanowczo skomentował zachowanie partnerki.

- Nie zamierzam odnosić się do słów żony. Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach alkowy - powiedział Kurzajewski.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Okropny poród zakończył się śmiercią. Straszne nagranie TVN, tylko dla ludzi o mocnych nerwach"
    4. Nie do pomyślenia, bracia zginęli w pożarze. Pogrzebano ich dopiero po roku, powód zwala z nóg
    5. Usłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywać

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News