Przystojny milioner szuka żony. Lista jego wymagań rozkłada na łopatki

Przystojny milioner szuka żony. Lista jego wymagań rozkłada na łopatki Źródło: .

Żona pilnie poszukiwana przez przystojnego milionera - zdaje się mówić "ogłoszenie". 41-latek zorientował się, że najbardziej w życiu brakuje mu żony i dziecka. Chciałby stworzyć kochającą się rodzinę, jednak ma pewne wymagania co do wybranki swojego życia.

Przyszła żona z pewnością może liczyć na życie jak w wyśnionej bajce, jednak zanim stanie przed ołtarzem, by powiedzieć milionerowi sakramentalne "tak", musi spełniać jego wymagania. A tych jest sporo. Zadziwiające, czego żąda mężczyzna.

Milioner szuka towarzyszki na resztę życia. Któraś się skusi?

41-letni milioner, Andy Scott z Portsmouth w Anglii, może poszczycić się majątkiem wartym 26 mln funtów (ok. 133 mln zł). Swego czasu miał nosa do inwestycji, przeznaczone środki procentowały, szybko czyniąc z niego bogacza. Pieniądze przeznaczał na własne przyjemności, mieszkania i swoje hobby. Jednak teraz poczuł, że brakuje mu tylko miłości. Odkrył to podczas leczenia hipnozą, a myśl o małżeństwie jest na tyle silna, że wykonał nawet spis cech przyszłej żony.

Już kiedyś planował życie z kobietą - jego wybranką była Liz McClarnon, wokalistka Atomic Kitten, jednak po 2 latach randkowania para się rozstała. Artystka panicznie bała się latać. W związku z tym jego żona nie powinna bać się samolotów, bowiem milioner przewiduje dość częste podróże - w ciepłe kraje, na egzotyczne wyspy czy też na narty w Alpy. Kobieta oczywiście powinna być piękna i zachwycać ciałem, o które musi dbać. Andy ćwiczy 5 razy w tygodniu i tego samego wymaga od ukochanej.

Żona musi spełnić szereg warunków, bez tego ani rusz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- [Musi być - przyp. red.] inteligentną, wyjątkową osobą, która nie traktuje siebie zbyt poważnie i wiedzie interesujące życie pełne doświadczeń, odrzuca przeciętność i osiągnęła coś, cokolwiek, by to nie było - twierdzi 41-letni Andy. Wyższe wykształcenie to podstawa. Milioner zwraca też uwagę na to, że teraz nikt nie może obyć się bez telefonu - a przyszła żona musi. Mężczyzna zapowiada, że jeśli będą żeglować kilka dni na morzu, gdzie nie będzie zasięgu, musi sobie poradzić z odcięciem od świata.

Dzisiaj grzeje: 1. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

Powinna odnaleźć się i na celebryckiej imprezie, jak i na zabawie na plaży. Nie może bać się wysiłku - musi pomagać w pracach domowych, przenosić np. kartony przy przeprowadzce czy pomagać podczas rejsów. Przyszła wybranka po urodzeniu dziecka powinna nadal o siebie dbać i nie stawiać dziecka na pierwszym miejscu, a umieć podzielić uwagę pomiędzy męża i pociechę. Oprócz tego Andy mówi wprost, że nie ma zamiaru nikogo sponsorować, więc dobrze, jeśli przyszła żona żyłaby na podobnym do jego poziomie i była niezależna finansowo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. 30 minut i 3 składniki - tylko tyle trzeba, by przygotować pyszne ciasto. Dziecinnie prosty przepis, zawsze wychodzi
  4. Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz
  5. Placki ziemniaczane odchodzą do lamusa, teraz rządzą fuczki. Fenomenalny przepis na pyszne placuszki odbiera mowę

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News