Hydraulik uprawiał seks w ich domu. Potem sprawy przybrały jeszcze bardziej dziwaczny obrót, razem z żoną wszystko nagrali

Hydraulik uprawiał seks w ich domu. Potem sprawy przybrały jeszcze bardziej dziwaczny obrót, razem z żoną wszystko nagrali Źródło: Flickr/rick

Żona wraz mężem wybrała się na wakacje, zostawiając dom pod opiekę znajomemu hydraulikowi. Kiedy para wyjechała do Turcji, ich znajomy miał im wyremontować łazienkę. Nie wiedział jednak, że w domu zamontowane są kamery.

Żona oniemiała, gdy przejrzała wraz mężem nagrania z monitoringu. Wydawało im się, że ten hydraulik jest właściwą osobą, aby powierzyć mu dom, zwłaszcza że mężczyzna znał go jeszcze z czasów szkolnych. Sądził, że może mu zaufać, ale grubo się pomylił.

Gdy wrócili z wakacje, przejrzeli nagrania z domu i zaniemówili

Małżeństwo po przejrzeniu nagrań z oburzeniem odkryło, że hydraulik, Mike Wilson, nie remontował im łazienki, tylko spotykał się w ich mieszkaniu ze swoją kochanką. To jednak nie koniec - na nagraniach było widać, jak Wilson uprawia seks ze swoją partnerką na sofie gospodarzy domu.

Gdy małżeństwo, które mu wcześniej zaufało, zapytało go o schadzki z kobietą, ten z początku się wypierał. Później przyznał się, ale powiedział, że jedynie spotykał się z nią w ich domu. Nie wiedział, że wszystko, co z nią robił, zostało uwiecznione przez kamery.

Właściciel domu rozpoznał, że kochanka hydraulika to żona jego przyjaciela

Michael Williams będący właścicielem domu rozpoznał kobietę z nagrań. Okazała się nim być 37-letnia żona jego bliskiego kolegi. Postanowił poinformować przyjaciela o zajściu i wysłał mu fragment nagrania z informacją, że żona go zdradza. Niedługo po tym napisała do niego 37-latka, z pretensjami, że Michael "rozbił jej rodzinę". Ponadto mężczyzna zdecydował się nie wypłacać mu wynagrodzenia za remont.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie dostanie wynagrodzenia za pracę, ponieważ potrzebujemy teraz nowej sofy. Kanapy już nie ma. Nie było mowy, żebyśmy mogli pozwolić naszym dzieciom usiąść na niej, wiedząc, co się tam działo - mówił Williams.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie, jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

To jednak nie koniec kłopotów jurnego hydraulika. Michael Williams postanowił wejść z nim na drogę prawną i oskarżył go o kradzież piwa z lodówki. Hydraulik, mimo prób dotarcia do niego przez media, odmawia komentarza na temat całej sprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Ciężarna kobieta miała dostać rutynowy zastrzyk. Lekarz wykonał aborcję. Gdy się zorientował, było już za późno
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło: Fakt

Następny artykuł