Mąż nie będzie zadowolony. Jest wynik startującej w wyborach żony Janusza Korwin-Mikkego

Mąż nie będzie zadowolony. Jest wynik startującej w wyborach żony Janusza Korwin-Mikkego Źródło: Screen/Youtube/NPTV

Młodsza o 44 lata żona Janusza Korwin-Mikkego nie zanotowała udanego startu w wyborach parlamentarnych. Jej mąż, któremu w końcu udało się wprowadzić swoje ugrupowanie do Sejmu, na pewno nie będzie zadowolony z wyniku swojej ukochanej.

Żona Janusza Korwin-Mikkego, Dominika Sibiga, poszła w ślady męża i zajęła się polityką. Kobieta występowała w spotach wyborczych Konfederacji i startowała z 10. miejsca na liście w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim. Małżonka znanego polityka nie może jednak zaliczyć swojego startu w wyborach do udanych. Jej mąż z pewnością nie będzie z tego zadowolony. 

Żona Janusza Korwin-Mikkego nie przekonała do siebie wyborców

Młodsza o 44 lata żona Janusza Korwin-Mikkego nie zyskała sympatii wyborców. Mimo stworzenia swojego spotu wyborczego oraz poparcia ze strony męża, kobieta nie zachwyciła Polaków swoim programem. Sibiga uważa się za feministkę, co wydaje się być sprzeczne z kontrowersyjnymi poglądami jej ukochanego. Niemniej jednak żona wspierała męża podczas kampanii wyborczej i sama liczyła na dobry wynik w wyborach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sibiga nie wejdzie do Sejmu  

Mimo kampanii wyborczej, żonie Janusza Korwin-Mikkego nie udało się wejść do Sejmu. Kobieta niestety nie otrzymała zbyt wielu głosów, co ostatecznie przekreśliło jej marzenia o karierze politycznej. Według nieoficjalnych wyników Konfederacja uzyskała 6,76 proc. poparcia i w końcu Mikke zasiądzie w sejmowych ławach. Wynik ten nie dał jednak miejsca jego żonie. 

Spot wyborczy Dominiki Sibigi wywołał spore kontrowersje. Na filmie kobieta wybrała się rowerem do sklepu i chciała pokazać wyborcom, że czeka ich wiele zagrożeń. Niedoszła polityk ostrzegała, że w ławach sejmowych mogą zasiąść "socjaliści z PiS-u" jak również "komuniści z Razem".

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

- Dlatego musimy wprowadzić silną, mocną i liczną reprezentację wolnościowców, która stawi im czoło. Ratujmy nasze portfele przed pazernymi socjalistami, którzy czyhają na nasze pieniądze - powiedziała Dominika Sibiga w spocie wyborczym. 

Wygląda na to, że Janusz Korwin-Mikke będzie musiał sam poradzić sobie z działaniami w Sejmie. Najprawdopodobniej żadna inna kobieta z Konfederacji również nie uzyskała odpowiedniego poparcia, które zagwarantowałoby wejście do parlamentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bądź dumna ze swojej figury! Łykając TO możesz zrzucić -11kg z brzucha
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  4. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  5. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  6. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Wp

Następny artykuł