Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu

Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu Źródło: youtube/Rumble Viral

Żona wróciła od swojego męża po tym, jak wyjechała na dwa dni. Kompletnie nie spodziewała się tego, co zastanie w sypialni. Gdy odkryła tajemnice swojego męża, rozpłakała się.

Żona, wyjeżdżając na weekend, nie oczekiwała niczego specjalnego od swojego męża. Spodziewała się, że raczej spędzi spokojnie czas w domu, zajmując się trójką dzieci, których upilnowanie i tak pochłania wiele czasu i energii. Kiedy wróciła, zobaczyła coś, czego kompletnie się nie spodziewała. Z jej oczu popłynęły łzy. 

Żona wyjechała, a mąż harcował

Mąż zdecydował, że opieka nad dziećmi i leżenie bezczynnie na kanapie to zdecydowanie za mało, jak na jego ambicję. Nie zaniedbując jednocześnie opieki nad pociechami, zakasał rękawy i zabrał się do roboty. Kupił materiały i na własną rękę podjął się niełatwego zadania wyremontowania sypialni.

Mając ciągle oko na swoje dzieci, zabrał się za wyprowadzenie wszystkich mebli ze środka, a później za malowanie ścian, zdzieranie paneli i kładzenie nowych. Następnie wstawił z powrotem meble do odnowionego pomieszczenia, do czego zaangażował dzieci, które najpierw miały nieco zabawy przy pustym pokoju, a później w trakcie ładowania materaca na łóżko.

Gdy żona wróciła, oniemiała. Nie spodziewała się tego, co czekało w sypialni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cały remont zakończył się po jedynie dwóch dniach. Żona majsterkowicza - Kate, wróciła i z zasłoniętymi oczami wkroczyła do pokoju. Gdy weszła i zobaczyła wyremontowany pokój, w którym wesoło harcowały dzieci, mające również swój udział w remoncie. Nie dowierzała jak w tak krótkim czasie, jej mąż wykonał tak karkołomną pracę.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna piosenkarka była molestowana przez kuzynkę. Nigdy nie poradziła sobie z traumą. Prawda wyszła po latach
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Wideo z jej reakcją trafiło do internetu i zebrało niemal pół miliona wyświetleń. W komentarzach internauci wyrażali swój podziw dla mężczyzny, który w tak krótkim czasie był zrobił remont sypialni. Niektórzy zwracali uwagę, że wyjątkowym utrudnieniem było to, że trójka małych dzieci jest wyjątkowo trudna do upilnowania, a jemu udało się je zachęcić jeszcze do pomocy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Nie żyje legendarny muzyk. Fani pogrążeni w żałobie. Przyczyna śmierci jest nieznana
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Źródło: Webniusy

Następny artykuł