Żona i córka Pawła Królikowskiego po pogrzebie podjęły ostateczną decyzję. Ciężko uwierzyć

Żona i córka Pawła Królikowskiego po pogrzebie podjęły ostateczną decyzję. Ciężko uwierzyć Źródło: youtube.com polsatnews.pl

Żona Pawła Królikowskiego wraz ze swoją córką Julią po pogrzebie aktora podjęły ostateczną decyzję. Fani są w szoku, nie spodziewali się takiej reakcji kobiety i nastolatki.

Żona Pawła Królikowskiego bardzo przeżyła śmierć swojego ukochanego męża, wraz ze swoimi dziećmi pozostaje w głębokiej żałobie. Tuż po pogrzebie popularnego aktora kobieta wraz ze swoją córką podjęły ostateczna decyzję, wielbiciele są zaskoczeni zachowaniem kobiet.

Żona aktora podjęła ostateczną decyzję

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego w jednym z warszawskich szpitali, po długiej walce z chorobą neurologiczną. Artysta pozostawił żonę i osierocił 5 dzieci. Jego śmierć była wielkim ciosem zarówno dla rodziny aktora, jak i jego fanów oraz całego świata aktorskiego w Polsce. Na pogrzebie mężczyzny, który odbył się na warszawskich Powązkach, pojawiły się tłumy żałobników, a wśród nich bardzo znane nazwiska tj. Małgorzata Kożuchowska, Ilona Ostrowska czy Kuba Wojewódzki. To było przepiękne pożegnanie, którego rodzina aktora nigdy nie zapomni.

Tuż po niezwykle wzruszającym pogrzebie żona aktora - Małgorzata Ostorowska-Królikowska, wraz ze swoją córką Julią, podjęły bardzo ważną decyzję. Takiego zachowania obu kobiet nikt się nie spodziewał, fani oraz rodzina są zaskoczeni ich wyborem.

Żona Pawła Królikowskiego radzi sobie z żałobą na własny sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Ostrowska-Królikowska również jest niezwykle popularną aktorką. Kobieta najbardziej znana jest z serialu Telewizji Polskiej pt "Klan" gdzie od lat wciela się w rolę Grażynki Lubicz. Co ciekawe, jej serialową pociechę gra prawdziwa córka kobiety, Julia Królikowska. Producenci serialu okazali swoim gwiazdom dużo wsparcia i dali tyle wolnego, ile potrzebują, by mogły pożegnać zmarłego męża i tatę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu ws. koronawirusa. Pilne poszukiwania, wielkie niebezpieczeństwo
2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

Niespodziewanie dla wszystkich, obie kobiety zadecydowały, że wrócą do pracy zaraz po pogrzebie. To ich sposób na przeżycie żałoby i poradzenie sobie z bolesną stratą.

- Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie – poinformowała dziennikarzy "Fakt" Anna Wiejowska z biura prasowego serialu "Klan".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Skandal po wprowadzeniu ograniczeń w Polsce ws. koronawirusa. Do sieci trafiły nagrania, ręce opadają
  4. U noworodka potwierdzono koronawirusa. Lekarze nie mogli uwierzyć, najmłodszy zakażony
  5. Kto na koronawirusa umiera częściej, kobiety czy mężczyźni? Opublikowano najnowsze badania
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News