Żona, pogrzeb, ciąża.
Facebook/The Hill Triplets, Due October 2016
Mateusz Nieścierowicz - 12 Sierpnia 2019

Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia

Żona straciła męża zupełnie niespodziewanie. Mężczyzna w ten sposób osierocił swoją córeczkę, sprawiając dziecku wielki ból. Matka dziewczynki pochowała jej tatę, a w dniu pogrzebu poznała szokującą prawdę. Okazało się, że jest w ciąży. To jednak nie było wszystko.

Żona straciła męża, który od wielu lat był czynnym żołnierzem. Mężczyzna, choć uczestniczył w wyprawach wojennych, nie zginął w trakcie wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Życie stracił w zupełnie inny, kompletnie niespodziewany sposób.

Kobieta bardzo przeżywała stratę męża. Jakby tego jednak było mało, w dniu pogrzebu dowiedziała się, że jest w ciąży. Wkrótce lekarze powiedzieli jej także coś jeszcze.

Szczeniaki trafiły do inkubatora.Przedwcześnie urodzone szczeniaki trafiły do inkubatora. Nagranie z reakcją ich matki miażdży serceCzytaj dalej

Żona dowiedziała się o swojej ciąży chwilę przed pogrzebem

Courtney straciła męża, który zginął w poważnym wypadku samochodowym. Tragedia, która miała miejsce, zupełnie zdruzgotała kobietę, ale ta szybko musiała wziąć się w garść. Była podporą dla swojej córeczki, która straciła ukochanego tatę.

Courtney wkrótce wyprawiła dla męża pogrzeb. Na dzień przed uroczystością, postanowiła spontanicznie sprawdzić, czy aby nie jest w ciąży. Intuicja podpowiadała jej, że istnieje na to duża szansa. Jak się okazało - nie myliła się.

Wkrótce, kilka dni po pogrzebie, udała się do szpitala, aby potwierdzić test. Lekarze wykonali USG, a następnie poinformowali Courtney, że będzie mamą... trojaczków. Kobieta była przerażona, ale z drugiej strony niezwykle szczęśliwa.

Wkrótce stało się coś strasznego

Courtney po śmierci męża nie spodziewała się, że w jej życiu może stać się jeszcze coś złego. Wkrótce jednak okazało się, że los potrafi być okrutny. Pewnego dnia kobieta poczuła się bardzo słabo, więc udała się na pobliskie pogotowie. Lekarze zrobili jej USG sądząc, że jej dolegliwości mogą być wywołane przez ciąże. Okazało się, że tak było w istocie. Jedno z trojaczków niestety zmarło. Lekarze powiadomi Courtney, że wkrótce, razem z dwojgiem pozostałych dzieci, matka urodzi martwego chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona WiśniewskiegoGdyby nie Wiśniewski, dziś byłaby na szczycie? B. żona muzyka ma rozległe wykształcenie, w te fakty aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Choć te chwile były dla Courtney ciężkie, to jednak kobieta nie załamała się, a przykre doświadczenia tylko ją wzmocniły. Courtney jest dzisiaj szczęśliwą mamą i często modli się do swojego męża i zmarłego synka Brianka, który razem z tatą, jak twierdzi Courtney, jest teraz w Niebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Katarzyna DowborKim jest tajemnicza córka Katarzyny Dowbor? Jej życie nie było lekkie, wstrząsające faktyCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News