Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych Źródło: pixabay.com/LisaLiza

Żona ma już dosyć męża, który zmusza ją do codziennego strojenia się na celebryckim poziomie. Nigdy nie przebaczy mu słów, które padły z jego ust podczas jednego ze spotkań towarzyskich. Upokorzona do granic możliwości kobieta postanowiła przemówić.

Żona podarowała mężowi swoje serce. On odpowiedział jej wyjątkowo podłym, przedmiotowym traktowaniem. Chciał mieć żywą ozdobę, a nie kochającą partnerkę. Kobieta nie umie dłużej tkwić w małżeństwie, które zależy od jej codziennego wyglądu. Uświadomiła sobie to w momencie, gdy mąż upokorzył ją na oczach wspólnych znajomych. 

Żona w roli akcesorium

Żona Piotra na początku nie brała serio jego żądań. Myślała, że ukochany tylko żartuje. W rok po ślubie zrozumiała, jak bardzo się myliła. Mąż twardo przedstawił jej swoje wymagania, co do codziennej aparycji. Uważał, że kobieta powinna nosić wyłącznie sukienki i szpilki. Zupełnie nie interesowało go samopoczucie ani wygoda wystrojonej małżonki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jest zdania, że kobieta powinna być wizytówką mężczyzny, a nie CZYMŚ, co sprawia, że on wygląda gorzej w oczach kolegów - napisała o małżonku zrozpaczona kobieta.

Przez długi czas żyła pod dyktando męża. Stroiła się jak na bal, chociaż wychodziła tylko do pracy. W końcu przyszedł jednak dzień, gdy Piotr negatywnie zaskoczył małżonkę.

Ośmieszona żona na imprezie

Pewnego razu kobieta wybrała się na urodziny kolegi swojego męża. Na imprezę przybiegła prosto z pracy. Przygotowała się na uroczystość już rano: założyła sukienkę, która pasowała do obu okazji. Kiedy Piotr to zobaczył, od razu ją skrytykował. Być może jego żona przebolałaby rzucony na osobności komentarz, ale mężczyzna wcale nie krył się ze swoim oburzeniem. Przy wszystkich upokorzył swoją partnerkę.

- Ty chyba żartujesz, że się tak ubrałaś. Idź się przebierz i wróć. Jaka z ciebie kobieta? - zakwestionował kobiecość żony Piotr, popijając piwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda "Na Wspólnej" samotnie wychowuje śmiertelnie chorą córkę. Codziennie drży o jej przyszłość

2. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

W tym momencie w jego partnerce coś pękło. Poszła za uprzejmą radą męża i opuściła imprezę. Potrzebowała dystansu, by wszystko przemyśleć. Podsumowała ich bezdzietne małżeństwo i postawiła krzyżyk na przeszłości. Przed odejściem jeszcze w tym samym dniu powstrzymywały ją uczucia. Żałowała przeżytych wspólnie lat, ale też nie umiała dłużej z nim być. Żona Piotra podzieliła się swoją historią ku przestrodze dla innych dziewczyn. Jej zdaniem należy wziąć pod uwagę wszystkie oznaki braku szacunku u partnera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News