Żona i mąż.
Facebook Kevin Nunn
Jakub Kossakowski - 11 Maja 2020

Wypił dwie puszki przeterminowanego napoju. Tego samego dnia żona patrzyła, jak umiera

Widok śmierci męża to prawdopodobnie najgorsze, czego może doświadczyć żona. Niestety, taka tragedia wstrząsnęła życiem kobiety po tym, jak jej ukochany wypił zaledwie dwie puszki przeterminowanego napoju. Nikt nie podejrzewał, że skutki będą tak opłakane. Jak do tego doszło?

Mężczyzna wypił dwie puszki przeterminowanego napoju. Niedługo po tym źle się poczuł i zaczął wymiotować. Jego żona na własne oczy widziała, jak umiera. Kobieta przeżyła prawdziwy dramat. Sprawa jest badana przez policję, która stara się poznać okoliczności śmierci mężczyzny.

Niemowlak w oknie życiaWyszła z niemowlakiem na spacer, wróciła bez niego. Smutne informacje z centralnej PolskiCzytaj dalej

Tragedia wstrząsnęła rodziną

Wielokrotnie mogliśmy przekonać się jak bezlitosne może okazać się życie. Niejedna żona zetknęła się z tragedią, która dotyczyła jej najbliższych. Tak właśnie stało się, kiedy z życia pewnej kobiety niespodziewanie zniknął mąż i dziecko. Tym razem jednak żona na własne oczy widziała ostatnie tchnienie ukochanego. Wszystko stało się tuż po wypiciu przez niego dwóch puszek napoju, który okazał się przeterminowany.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Fakt24 58-letni mężczyzna nazywał się Kevin James Nunn i pochodził z Australii. Jego żona pochodziła z Indonezji, gdzie para zdecydowała się zamieszkać razem ze swoim dzieckiem. Z pewnością można było ich uznać za szczęśliwą rodzinę, co potwierdzały ich zdjęcia zamieszczane na platformie Facebook. Niestety radość miała zostać przerwana przez śmierć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

Żona nie mogła uwierzyć w to, co się stało

Wszystko zaczęło się o poranku, około godziny 8:00 mężczyzna postanowił się czegoś napić. Jego wybór padł na puszkę toniku, który okazał się przeterminowany. Nie minęło wiele czasu i Kevin James Nunn sięgnął po kolejną puszkę. Po godzinie od wypicia toniku mężczyzna nagle źle się poczuł i postanowił się położyć. Jak podaje portal 7news przytaczany przez Fakt24, zaniepokojona żona postanowiła udać się do apteki po leki na malarię. Kiedy wróciła, podała je mężowi razem z mlekiem.

Mężczyzna początkowo nie zamierzał kontaktować się z lekarzem, jednak wkrótce zaczął wymiotować. Jego żona była przerażona i postanowiła wezwać karetkę. Niestety, zanim ratownicy zjawili się w domu, mężczyzna już nie żył. Żona bezradnie patrzyła, jak jej mąż umiera.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

Policja aktualnie bada przyczynę zgonu. Jednak póki co śmierć mężczyzny pozostaje zagadką. Pod uwagę brana jest hipoteza wskazująca przeterminowany napój jako przyczynę tragedii. Najpierw konieczne jest wykonanie stosownych testów, które by to potwierdziły. W tym celu ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy pożegnamy kolejne obostrzenia? Podjęcie decyzji jest kwestią dni
  2. Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)
  3. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka
  4. Od dzisiaj w życie wchodzi wielka zmiana. Wielu Polaków czekało na ten dzień
  5. Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę?
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News