Zostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Rok później zobaczył ją na ulicy i pożałował swojej decyzji

Zostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Rok później zobaczył ją na ulicy i pożałował swojej decyzji Źródło: JUrban Pixabay.com

Żona nie mogła się spodziewać tego, że jej mąż po wielu spędzonych razem latach zdecyduje się ją zostawić. Matka jego dzieci przestała być dla niego wystarczająco atrakcyjna i postanowił, że spróbuje ułożyć sobie życie z kimś innym. Kiedy po roku spotkał ją na ulicy, mocno pożałował swojej decyzji.

Żona zapewne była nie tylko zraniona decyzją ukochanego, ale przede wszystkim zaskoczona, że po tylu wspólnych pięknych chwilach, postanowił szukać miłości w ramionach innej kobiety. Rok po rozstaniu zobaczył ją na ulicy i nie wierzył własnym oczom. To właśnie wtedy zrozumiał swój błąd, o którym szczerze opowiedział.

Żona przestała mu się podobać i postanowił się z nią rozstać

Żona była jego miłością, lecz z biegiem czasu wiele spraw uległo zmianie, niestety mężczyzna zrozumiał to zdecydowanie za późno. Nikt z nas nie młodnieje, a nasze ciała zawsze wyglądają lepiej w młodości. Kobieta, w której się zakochał po latach wyglądała nieco inaczej, lecz wciąż była tą samą wspaniałą osobą co przed laty. Mąż stwierdził, że żona już się nie stara i widząc, że nie dba o siebie i swój wygląd postanowił poszukać miłości gdzie indziej. Na blogu w szczerym wpisie przyznaje, że kobieta przestała się malować, zbyt często chodziła w luźnych dresach i rezygnowała ze stylizacji włosów. Ten obraz zupełnie się zmienił w momencie, gdy od niej odszedł, a kiedy po roku spotkał ją na ulicy, nie mógł uwierzyć, że to jego była żona. To właśnie wtedy wszystko zrozumiał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kobieta zajmowała się dziećmi oraz domem, wcześniej tego nie widział

Kobieta nie załamała się i znalazła szczęście. Poukładała sobie życie na nowo i z dumą prezentowała swoją nową, odchudzoną sylwetkę oraz zadbaną fryzurę. Mężczyzna zrozumiał, że to nie jego żona była problemem, a jego zachowanie. 

- Siedzę teraz, zastanawiając się, dlaczego tak źle wyglądała w trakcie trwania naszego małżeństwa. Nie chciałem sam przed sobą przyznać, ale to jak wyglądała moja żona, było moją winą. Nie miała czasu na siłownię, bo cały czas zajmowała się dziećmi - wyznaje we wpisie na blogu cytowanym przez portal Wiemy.to mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2. Szumowski chce zniesienia kolejnych obostrzeń. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni

Szczęście swojej rodziny przedkładała nad swój wygląd

Jego była żona to prawdziwy ideał. Skupiała się, by wszyscy byli zadowoleni i nakarmieni, a w domu panował porządek. Rezygnowała z zabiegów piękności na rzecz zaspokojenia potrzeb dzieci oraz męża. Mężczyzna, widząc swoją ukochaną na ulicy zdał sobie sprawę, że gdyby odciążył ją nieco w domowych obowiązkach, żona miałaby więcej czasu dla siebie i prezentowałaby się zupełnie inaczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  2. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pracjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. Ogłoszono pilny alarm na terenie całego kraju w dniach 10-13 lipca. Chodzi o zagrożenie terrorystyczne

Źródło: Wiemy.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News