Zabronili mu wejść do szpitala, by towarzyszył żonie w chemioterapii. To, co zrobił wzruszyło cały personel, łzy same płyną

Zabronili mu wejść do szpitala, by towarzyszył żonie w chemioterapii. To, co zrobił wzruszyło cały personel, łzy same płyną Źródło: facebook.com Albert Conner

Żona w styczniu usłyszała przerażającą diagnozę - rak piersi. Wiedziała, że czeka ją co najmniej chemioterapia, i tak też się stało. Jednak jej mąż nie mógł być przy niej.

Żona była zawiedziona i zaniepokojona, nie mając tuż przy sobie, na wyciągnięcie ręki, ukochanej osoby. Partner zawsze dawał jej potrzebne wsparcie, jednak jego gest zszokował ją samą.

Żona zawsze mogła liczyć na niesamowitego męża

Kelly, żona Alberta Connera z Teksasu, trafiła do szpitala na leczenie nowotworu piersi. Jeszcze zanim kobieta przebywała w domu, mąż obiecał jej, że będzie przy niej podczas każdej wizyty w szpitalu i podczas każdej chemioterapii. Niestety, Centrum Leczenia Raka w Sugar Land w Teksasie, gdzie trafiła Kelly, stanowczo zabronił mężczyźnie przekroczyć próg placówki. Wszystko przez szalejącego koronawirusa i niezbędne środki ostrożności.

Albert nie miał zamiaru rezygnować ze słowa danego żonie i bez względu na okoliczności postanowił ją wspierać. W związku z tym przywiózł ze sobą krzesełko oraz ogromny transparent. Znalazł takie miejsce, by Kelly doskonale widziała go z okna. Na białej, ogromnej tablicy widniał rozczulający napis: "Nie mogę być z tobą, ale jestem tutaj. Kocham cię. Dziękuję też całemu personelowi".

Kelly spędzi w szpitalu jeszcze wiele czasu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko żona, ale również pielęgniarki były zachwycone gestem Alberta. Kilka z nich zdecydowało się wyjść ze szpitala, aby podziękować mu za wsparcie twarzą w twarz, mimo że powrót do środka wiązał się z kolejnymi, żmudnymi procedurami higienicznymi. Jeszcze przez długi czas będzie przyjeżdżał pod szpitalne okno - sesje chemioterapii wstępnie zaplanowano do końca maja, potem Kelly będzie musiała przejść operację i na koniec radioterapię. Początkowo oboje byli wściekli i rozczarowani na wprowadzone zakazy, potem zrozumieli, że to wszystko dla dobra ich samych oraz ogółu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mateusz Morawiecki przekazał nowe zakazy dla Polaków. Dużo się zmieni, Polacy przecierają oczy ze zdumienia
2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

- Kiedy zastanawiasz się nad tym wszystkim, myśląc o dobrze pielęgniarek, lekarzy i innych pacjentów, takie procedury mają sens. Nie ma się co z tym kłócić. Należy wspierać personel medyczny - wyznał mąż Kelly lokalnym dziennikarzom.

Fot. instagram.com/people/

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News