Żona Rafała Trzaskwskiego
Facebook.com malgorzata.m.trzaskowska 
Monika Majko - 8 Listopada 2020

Smutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apel

Żona Rafała Trzaskowskiego była ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W sieci pojawiła się właśnie smutna wiadomość.

Żona prezydenta Warszawy bardzo angażuje się w sprawy społeczne, a w związku z trwającym w kraju strajkiem kobiet, jej aktywność w mediach społecznościowych jeszcze wzrosła. Niedawno Małgorzata Trzaskowska opublikowała w sieci smutny apel.

Żona Rafała Trzaskowskiego jest bardzo aktywna w sieci

Małgorzata Trzaskowska nie tylko wspiera karierę polityczną swojego męża, ale również aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i angażuje się w sprawy społeczne. Niedawno, w związku z trwającym w kraju strajkiem kobiet, który wybuchł po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny wyroku w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce, Małgorzata Trzaskowska podzieliła się z internautami smutnym doświadczeniem, jednocześnie okazując protestującym swoje wsparcie.

– Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, ale nie zawsze było tak dobrze... Nadzieja i radość na wiadomość o ciąży, potem coraz to gorsze informacje, aż w końcu dramat, brak nadziei, strach, bezsilność i ból - tak straszny ból, że marzysz o tym żeby zemdleć albo być jak najszybciej poddana narkozie. Jedyna myśl, jaka ci towarzyszy, to aby mieć wszystko jak najszybciej za sobą. Aby cierpienie twoje i nienarodzonego dziecka się jak najszybciej skończyło. Jedynym ludzkim rozwiązaniem, w każdym takim przypadku, jest jak najszybsza diagnoza i pozostawienie kobiecie wyboru. Ten Wybór leczy z ran szybciej – napisała na swoim Facebooku żona Rafała Trzaskowskiego.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

– Tylko kobiety, które przez to przeszły, są w stanie to zrozumieć. Nikt inny. A jest nas wiele, bardzo wiele. Nigdy nie pozwolę na to, aby moje dzieci zostały kiedykolwiek pozbawione tego Wyboru. To my - kobiety - powinnyśmy walczyć teraz i zawsze, wszelkimi środkami – dodała Małgorzata Trzaskowska.

Jej ostatnia aktywność w sieci została zauważona również przez internetowych oszustów. Małgorzata Trzaskowska poinformowała obserwatorów, ze ktoś podszywa się pod jej konto i oferuje innym pieniądze w zamian za odwiedziny profilu i udział w organizowanych przez "siebie" wydarzeniach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Żona Rafała Trzaskowskiego ostrzegła internautów przed oszustami

W związku z doniesieniami o oszustwie, Małgorzata Trzaskowska opublikowała w sieci apel informujący jej obserwatorów o tej sprawie. Profil podszywający się pod żonę prezydenta Warszawy został już zgłoszony administracji Facebooka

– Dostaje od was zdjęcia komentarzy, w których jakaś osoba podszywa się pod mój profil. Chciałabym podkreślić, że jedyne profile, które należą do mnie, to te zweryfikowane niebieskim znacznikiem FB – ten tutaj i mój profil na Instagramie – napisała Małgorzata Trzaskowska.

– Profil, który podszywa się pode mnie, zgłosiłam już do administracji portalu. Jeśli się na niego natkniecie, proszę Was o to samo – dodała żona prezydenta Warszawy.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Właśnie podano termin. 12 listopada może spełnić się najgorsze dla wszystkich Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Internauci zapewnili żonę polityka, że nie nabiorą się na oszustwo. Wielu z nich poradziło jej także, by zgłosiła sprawę na policję. Małgorzata Trzaskowska nie poinformowała jednak na razie o podjęciu takich działań.

– Pani Małgosiu gdybym dostała coś takiego, to na pewno bym się zorientowała, że to ktoś się podszył. Znamy Panią i wiemy, że czegoś takiego by Pani nie wysłała – napisała jedna z internautek.

– Tym powinna się zająć policja, powód - przywłaszczenie tożsamości – radzi z kolei inny użytkownik sieci.

żona Rafała Trzaskowskiego

Facebook.com/malgorzata.m.trzaskowska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal. Kłusowniczka zabiła niespotykaną czarną żyrafę. Trofeum pochwaliła się w sieci
  2. Polskie media przekazują tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda polskiego sportu, był idolem dla wielu
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Na Śląsku powstanie planetarium przyszłości, w którym zobaczymy prawdziwe tornado. Ogromne pieniądze na modernizację
  7. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News