Kulisy rozwodu tego małżeństwa są niesłychanie tajemnicze. Chwilę po, żona otrzymała rozrywająca serce notatkę

Kulisy rozwodu tego małżeństwa są niesłychanie tajemnicze. Chwilę po, żona otrzymała rozrywająca serce notatkę Źródło: unsplash.com/Álvaro Serrano

Żona przez wiele lat była szczęśliwa u boku swojego męża. Wieść o ich rozwodzie była szokiem nawet dla ich córki. Po zakończonym procesie mężczyzna postanowił zostawić swojej byłej partnerce wzruszającą notatkę. Jej treść poruszy każdego.

Żona i jej mąż przez prawie 20 lat stanowili udane małżeństwo. Mieli lepsze i gorsze dni, jednak do samego końca nie wyglądali, jakby gdyby działo się między nimi coś złego. Nie kłócili się ani nie zdradzali się, a mimo to postanowili, że pora zakończyć ten związek. Zdecydowali się na rozwód, a to, co stało się później, zainspirowało ich córkę do przedstawienia tej historii szerszemu gronu odbiorców.

Przez wiele lat byli udanym małżeństwem. W końcu postanowili się rozwieść 

To, co przytrafiło się rodzicom 17-latki jest wyjątkowe. Nic dziwnego, że nastolatka postanowiła opublikować opowieść o ostatnich wydarzeniach z życia rodziny w internecie. Lynn zaczęła od opublikowania dwóch najnowszych zdjęć mamy i taty. Na żadnym z nich nie widać, aby para miała jakiekolwiek problemy, wręcz przeciwnie - wyglądają na szczęśliwych, przytulają się i uśmiechają.

- Wierzę, że na tych fotografiach widać prawdziwą miłość - napisała przy nich dziewczyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomość o rozwodzie tak dobranej pary musiała być ogromnym zaskoczeniem dla niepodejrzewającej nic córki. Cały proces przeszedł jednak bardzo spokojnie, bez kłótni czy łez. Niedługo po zakończeniu wszystkich formalności była żona dostała bukiet kwiatów, a w nim tajemniczy liścik.

Żona tuż po rozwodzie dostała od męża liścik. Jest wyjątkowo wzruszony

Lynn wspomina, że jej mamie zdarzało się mieć gorsze dni, gdy nie miała humoru i nic jej nie cieszyło. Tata zawsze wtedy szedł do kwiaciarni, by kupić żonie bukiet świeżych kwiatów. Taki podarunek zawsze nieco uspokajał kobietę. Gdy tym razem zobaczyła przesyłkę od razu wiedziała, że nadawcą jest jej były mąż. W środku znalazła bilecik z krótką informacją.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

 

- Zawsze będę Twój - głosił napis w środku.

Treść notatki bardzo wzruszyła córkę pary, która uznała, że musi pokazać to innym. Chciała, aby wszyscy zobaczyli, że rozwód nie musi oznaczać końca uczucia ani nienawiści. Można rozstać się w zgodzie, a do tego nadal utrzymywać pozytywne relacje. To może być lekcja dla wszystkich, którzy boją się, że decyzja o rozstaniu musi jednocześnie oznaczać koniec przyjaźni. Jeśli para umie się rozstać w zgodzie, można utrzymywać dobre relacje nawet po rozstaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby TO zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił złamie wam serce
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News