Jego żona została w domu. Kontrowersyjna Polka kochanką brytyjskiego miliardera, tak bawi się za jego pieniądze

Jego żona została w domu. Kontrowersyjna Polka kochanką brytyjskiego miliardera, tak bawi się za jego pieniądze Źródło: instagram/juliadybowska/

Żona brytyjskiego miliardera została w domu w czasie, gdy jej mąż wybrał się na wakacje ze swoją kontrowersyjną kochanką. Polska modelka w najlepsze wypoczywa w luksusach, które oferuje jej bogacz i baluje za jego pieniądze.

Żona zapewne właśnie dowiedziała się, gdzie dokładnie udał się mąż. Ona siedzi w domu, a on korzysta z uroków lata na plaży. O związku tej pary mówią nie tylko zagraniczne, ale i polskie media, które aż huczą od kolejnych wieści na ich temat. Polka została kochanka miliardera i teraz całymi dniami wydaje jego gigantyczny majątek. 

Żona w domu, a on na wakacjach 

Robert Tchenguiz ma obecnie 58 lat i młodszą o 30 lat kochankę - polską modelkę Julię Dybowską. Mężczyzna jest brytyjskim miliarderem, a jego majątek szacuje się na ponad 4 miliardy złotych. W 2005 roku wziął ślub, jednak od jakiegoś czasu on i jego żona są w separacji. Mimo to, mieszkają dokładnie w tym samym domu, jednak na dwóch różnych jego końcach. Ponadto, zupełnie niedawno wprowadziła się tam jego kochanka, z którą to właśnie udał się na wakacje do Francji. Kontrowersyjny związek znów poruszył ludzi na całym świecie, a tysiące osób nie mówi o niczym innym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Luksusów nie ma końca 

Julia chętnie chwali się swoim wystawnym życiem, które teraz prowadzi w mediach społecznościowych, nieustannie pokazując różnego rodzaju kosztowności. Dzięki swojemu bogatemu kochankowi może sobie pozwolić na wszystko, o czym tylko zamarzy, z czego zresztą korzysta z wielką przyjemnością - drogie ubrania, biżuteria, samochody oraz wizyty w luksusowych restauracjach to jej codzienność. Choć jej Instagram wprost pęka w szwach od ilości zdjęć, 28-latka nie zamieściła na nim fotek prosto z wakacji - niewkluczone, że tym razem chciała zatrzymać luksusowe wczasy w tajemnicy, jednak paparazzi na to nie pozwolili. 

Jak wytropili tabloidowi dziennikarze, kontrowersyjna para jest na wakacjach we Francji. Fotoreporterom udało się uchwycić kilka smaczków z wypoczynku, który para spędziła nad wodą. Oboje ubrani w stylizacje za prawdziwe krocie, przemierzają Riwierę. Ponadto, zatrzymali się w niezwykle luksusowym hotelu, w którym za zaledwie jedną noc trzeba zapłacić nawet 10 tysięcy. Nie ulega wątpliwością, że miliarder dla swojej młodej kochanki zrobiłby wszystko, a obecne wakacje, nie są zapewne jedynymi, na które zamierza ją zabrać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News