W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać Źródło: Facebook

Żona przez długi czas myślała, jaki zrobić prezent ślubny swojemu mężowi w związku z zawarciem z nim małżeństwa. Kobieta wpadła na pomysł, który dogłębnie poruszył całą rodzinę pana młodego. Tak wzruszającego gestu nie mógł się spodziewać nikt.

Żona i mąż przygotowywali się do ślubu. Katie szukała odpowiedniego prezentu dla swojego ukochanego i w trakcie jednego ze spotkań z rodzicami ukochanego wpadła na rewelacyjny pomysł. Jak się okazało, ta decyzja doprowadziła do wybuchu płaczu jej ukochanego i najbardziej wzruszającego ślubu w historii całej rodziny narzeczonego.

Żona zastanawiała się jak okazać miłość swojemu ukochanemu. Wpadła na rewelacyjny pomysł

Katie, która poślubiła Dereka, żyła z nim przed ślubem przez wiele lat. Kobieta znała dokładnie historię rodziny swojego ukochanego i wiedziała, że familia kilka lat wcześniej zmagała się z naprawdę wielką tragedią, która nie dawała spokoju rodzinie jej narzeczonego. Kiedy Derek był chłopcem, jego 12-letni brat zmarł w potwornym wypadku samochodowym. Rodzina dziecka przekazała narządy do przeszczepu potrzebującym, a sam Derek przez lata był dręczony przez rodzinną tragedię.

Kobieta tuż przed swoim ślubem zdecydowała się na odszukanie osoby, która przyjęła narządy po bracie Dereka. Kiedy znaleziono tę osobę, Katie przyprowadziła ją na swoje wesele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ślub z peryskopem pod ręką

Pan młody był dość zszokowany, kiedy zauważył, że jego ukochana ma w rękach peryskop i prowadzi do niego nieznajomą mu osobę. Ukochana powiedziała panu młodemu, że w piersiach tej nieznajomej kobiety bije serce jego brata i jej prezentem jest możliwość wysłuchania bicia serca zmarłego przed laty bliskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysłała mężowi swoje zdjęcie. Zobaczył jeden szczegół i od razu wniósł pozew o rozwód
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Mężczyzna z drżącymi rękoma wziął peryskop i wysłuchał bicia serca. Mężczyzna wprost nie mógł powstrzymać łez i jeszcze bardziej zdał sobie sprawę z tego, jak bardzo kocha go jego narzeczona i na jak wzruszające gesty stać ją. Wie, że nie mógł poślubić wspanialszej kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News