Uczestniczka "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą. Widzowie nie kryją zaskoczenia

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą. Widzowie nie kryją zaskoczenia Źródło: youtube/Rolnik szuka żony

To miała być żona Roberta, uczestnika programu Rolnik Szuka Żony. Na randce zaaranżowanej w programie wydawało się przez chwilę, że to właśnie ją wybierze główny bohater. Ostatecznie skończyło się na jego związku z inną uczestniczką, a ona niespodziewanie wzięła ślub z kobietą.

Żona rolnika, Agnieszka, wygrała program i doczekała się z Robertem dziecka. Miała jednak silną konkurentkę w postaci Krystyny z Białorusi. Gdy ta spotkała się z głównym bohaterem programu, na randce doszło nawet do pocałunków, ale mimo to nie udało jej się uwieść rolnika. Jakiś czas po emisji programu związała się z kobietą, a teraz doszło do ślubu, który zaskoczył wszystkich fanów. 

Uczestniczka Rolnik szuka żony nie miała szczęścia w programie

Krystyna w momencie dołączenia do programu miała 24 lata. Wychowała się na Białorusi, a w wieku 18 lat przeprowadziła się do Warszawy, gdzie podjęła studia i rozpoczęła pracę. Z racji, że nie miała w Polsce żadnej rodziny, bardzo jej zależało na stworzeniu takiej samodzielnie, dlatego też trafiła do programu.

Choć nie udało jej się z Robertem w programie, to później próbowała przekonać do siebie innego uczestnika - Kubę. Niestety w tym przypadku również nie udało jej się stworzyć długiego i szczęśliwego związku. 24-latka odnalazła w końcu szczęście i nie tak dawno temu pochwaliła się na Instagramie zdjęciem obrączki. 

Miała być partnerką rolnika, ostatecznie jej żona to kobieta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że nową wybranką Roberta jest kobieta. Zauważyli to ci, którzy obserwowali jej Instagram, bo już wcześniej wstawiała zdjęcie ze swoją partnerką. Mało kto jednak się spodziewał, że para zdecyduje się na ślub.

- Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować. Lgbt marriage, coming soon - pisała na swoim profilu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Na razie nie wiadomo, gdzie odbędzie się ceremonia, ale na pewno poza granicami Polski, ze względu na to, że małżeństwa między osobami tej samej płci nie są zalegalizowane na terenie naszego kraju. Ślub zatem będzie się musiał odbyć za granicą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Plejada

Następny artykuł