79-letni Jerzy chciał iść kupić viagrę. Riposta jego żony rozkłada na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu

79-letni Jerzy chciał iść kupić viagrę. Riposta jego żony rozkłada na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu Źródło: Pixabay/Andrea Hamilton

Żona rozłożyła na łopatki 79-letniego męża swoim poczuciem humoru. Mężczyzna chciał kupić viagrę, a to, jak zareagowała na to jego partnerka sprawi, że popłaczecie się ze śmiechu. Trzeba przyznać, że kobieta znalazła idealną ripostę.

Żona powinna znać swojego męża lepiej niż ktokolwiek inny. W końcu ślub z założenia jest na całe życie i wiąże się z długimi latami przebywania w swoim towarzystwie, wzajemnego poznawania się oraz długich rozmów. W tym małżeństwie ewidentnie widać, że małżonkowie świetnie się rozumieją i mają jednakowe poczucie humoru. Kiedy przeczytacie ripostę żony na pomysł męża o kupieniu viagry, popłaczecie się ze śmiechu. 

Żona rozbawiła męża 

Żona 79-letniego Jerzego w bardzo zabawny sposób zareagowała na jego zamiar. Mężczyzna postanowił bowiem kupić sobie viagrę, żeby zadowolić ją w łóżku. To, jak na ten pomysł zareagowała kobieta, jest mistrzostwem świata. 

Jej słowa rozłożyły na łopatki mężczyznę i internautów. Żona zabłysnęła dystansem i poczuciem humoru. Mężczyzna mógł poczuć się zawstydzony, ale raczej zdawał sobie sprawę, że to tylko żart kobiety i wynika on z czułości i rozbawienia zaistniałą sytuacją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna chciał kupić viagrę

79-letni Jerzy pod wpływem reklamy w telewizji postanowił udać się do lekarza po viagrę. Stwierdził, że być może jego życiu erotycznemu przydałoby się wspomaganie. To, jak żona Krystyna zareagowała na jego pomysł, jest komiczne.

Kiedy mąż wychodził, kobieta zatrzymała go w drzwiach i zapytała, gdzie się wybiera. Jerzy powiedział, że chce iść do lekarza. Krystyna zaniepokojona spytała czy Jerzy źle się czuje. Kiedy mężczyzna wyjawił jej prawdziwy powód swojej wizyty w przychodni, żona postanowiła udać się z nim. Jerzy totalnie zaskoczony zapytał o to gdzie w takim razie ona się nagle wybiera. Odpowiedź Krystyny rozwaliła go na łopatki. 

- No cóż, jeśli masz zamiar na nowo zacząć używać tego starego, zardzewiałego bolca, to lepiej, żebym zaszczepiła się przeciw tężcowi - brzmiała jej odpowiedź, odnosząca się do członka swojego męża i jego możliwości seksualnych. 

Nie wiadomo jak potoczył się ten wieczór dla tego małżeństwa, natomiast Jerzy i Krystyna tą historią udowodnili, jak ważne w związku jest zrozumienie i wspólne poczucie humoru

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony


Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News