żona mąż zdjęcie
Reddit
Joanna Szwalikowska - 6 Listopada 2020

Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów

Żona niesamowicie cierpi, zwija się z bólu, podczas gdy jej mąż robi porażającą rzecz. W sieci pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło oburzenie wśród wielu internautów.

Żona zwija się z bólu, przeżywa ogromne cierpienie. W tym samym czasie jej mąż robi wręcz porażającą rzecz. Szokujące zdjęcie w mig obiegło sieć i wzbudziło burzę wśród internautów.

Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie PolakówPremier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie PolakówCzytaj dalej

Żona rodzi, jej mąż w tym czasie robi porażającą rzecz. Niewiarygodne zdjęcie obiegło sieć

W serwisie Reddit opublikowane zostało zdjęcie, które wzbudziło oburzenie bardzo wielu internautów. Możemy na nim zobaczyć mężczyznę, który je pizzę na porodówce w momencie, gdy jego żona rodzi. Zdjęcie jest szokujące, bardzo trudno uwierzyć, że coś takiego zdarzyło się naprawdę.

Porody rodzinne są dość popularnym zjawiskiem. Wiele kobiet chce, by partner był przy nich w tym ważnym momencie, wspierał je psychicznie oraz trzymał za rękę. W praktyce nie zawsze się to jednak udaje, wielu mężczyzn bowiem nie jest w stanie wytrzymać z ukochaną na sali porodowej.

Jak wiemy, praktyka czasami potrafi bardzo mijać się z teorią. W przypadku kiedy mężczyzna zgłodnieje w czasie, gdy jego ukochana przeżywa bóle porodowe, wypadałoby, żeby przynajmniej oddalił się z sali w celu zaspokojenia apetytu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Na zdjęciu na pierwszym planie widzimy ogromną pizzę, a także puszki. Na drugim planie znajduje się natomiast kobieta, która widocznie bardzo cierpi. Nietrudno domyślić się, że oburzające zdjęcie zostało wykonane przez jej partnera. Jak się okazało, opublikowany na Reddicie post był zrzutem ekranu z posta z mediów społecznościowych.

- Od niechcenia jem pizzę, gdy kobieta jest w połowie porodu - napisał mężczyzna, który opublikował zdjęcie. Post miał mieć charakter prześmiewczy oraz zabawny, jednak wielu internautów odebrało go zupełnie inaczej. Zachowanie mężczyzny uznano za oburzające. Zamiast wesprzeć swoją partnerkę, zajął się zaspokojeniem własnego głodu.

Zdjęcie oczywiście nie mogło przejść w sieci bez komentarza. Wielu użytkowników bardzo chętnie udostępniało zdjęcie dalej i je komentowało. Zdarzały się osoby, które nie widziały niczego oburzającego w zachowaniu mężczyzny.

- Ja również musiałem coś zjeść, gdy moja żona rodziła. Kiedy słyszysz, że poród będzie trwał 12 godzin, trzeba nastawić się na to, że 11 to męczące czekanie - pisał jeden z internautów. Pojawiło się jednak również mnóstwo komentarzy krytykujących mężczyznę. W końcu mógł on wyjść z sali, by zjeść posiłek.

Dzisiaj grzeje:

1. TVN bije na alarm. Wszystko zacznie się już o 22, lepiej nie wychodzić z domu

2. Sprzed chwili: Ministerstwo Zdrowia wydało polecenie. Wszyscy muszą dostosować się od zaraz

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

- Przecież mógł zjeść obiad gdzie indziej, na przykład na stołówce, zamiast wyśmiewać w social mediach całą tę sytuację. To bardzo niesmaczne. Ile lajków zbierze to głupie zdjęcie? - pisała jedna z internautek. Inna dodała natomiast, że na zdjęciu widać, iż kobieta cierpi, a mężczyzna jak gdyby nigdy nic zajada się pizzą.

Zdaniem komentujących, którym nie spodobało się zachowanie mężczyzny, niekoniecznie musiał on chwalić się takim zdjęciem w mediach społecznościowych. W momencie kiedy rozpoczęły się bóle porodowe, powinien być przy kobiecie i wspierać ją. Ich zdaniem, kobieta została zwyczajnie opuszczona przez partnera w momencie, kiedy bardzo go potrzebowała.

żona mąż zdjęcie

Źródło: Reddit

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zobaczyła na ławce w parku samotnego pitbulla. Podeszła bliżej i prawie się popłakała
  2. Anna Lewandowska zaapelowała do milionów Polaków. Sprawa jest poważna, padły ważne słowa
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. SpaceX ma się czego bać. Konkurencja też pracuje nad przełomową technologią
  7. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Czadoman spełnia się nie tylko na scenie. Zwycięzca programu za kulisami

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Parenting PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News