Żona Dawida Kosteckiego napisała list do Kaczyńskiego. Zdradza bardzo zaskakujące fakty ws. śmierci męża

Żona Dawida Kosteckiego napisała list do Kaczyńskiego. Zdradza bardzo zaskakujące fakty ws. śmierci męża Źródło: YouTube - ringpolskapl

Żona jednego z wybitnych polskich pięściarzy postanowiła napisać wzruszający list. Skierowała go do prezesa partii rządzącej. W treści znalazło się wiele trudnych pytań oraz zaskakujących faktów.

Żona znanego sportowca nie mogła dłużej ukrywać w sobie emocji, jakie nią targały od dłuższego czasu. Postanowiła napisać długi list, w którym mogła ujawnić kilka bardzo zaskakujących faktów na temat śmierci Dawida Kosteckiego. W sprawie wciąż nie pojawia się zbyt wiele wiadomości, choć rzekomo cały czas trwa śledztwo, które ma nam wszystko wyjaśnić.

Kobieta skierowała swoje pismo do Jarosława Kaczyńskiego, zadając mu kilka pytań i informując go o doniesieniach, które do niej dotarły. Dla wielu osób mogą być one naprawdę zaskakujące, bowiem okazuje się, że sprawa nie jest wcale tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Do tej pory nie ujawniono kilku kluczowych szczegółów.

Żona Dawida Kosteckiego napisała list

- Mój mąż nie był świętym człowiekiem, ale był obywatelem RP oraz dzielnym sportowcem i zasługuje na wyjaśnienie tego, kto go zabił. Nie jestem politykiem i nie obchodzi mnie to, że ta śmierć nastała w czasie kampanii wyborczej. Chcę sprawiedliwego śledztwa i traktowania mnie uczciwie - pisze w swoim liście Edyta Kostecka, zwracając uwagę na przebieg postępowania.

Kobieta ma bardzo ważne zastrzeżenia co do tego, jak wygląda obecnie śledztwo. Okazuje się, że jest w nim sporo niejasności, między innymi takich, które dotyczą wyjaśniania przyczyn zgonu sportowca. Do tej pory nie wiadomo, czy rzeczywiście popełnił on samobójstwo, bo rodzina podaje, że jest to bardzo wątpliwe w związku z jego przeszłością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona znanego sportowca zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego

- Pan prokurator Kapuściński zeznał, a był w celi mojego męża, że do celi wchodził przedstawiciel ministerstwa sprawiedliwości i chciał zrobić zdjęcie memu zmarłemu mężowi po to, aby przekazać to zdjęcie ministrowi sprawiedliwości. Po co rządowi zdjęcie mego zmarłego męża? - pyta w liście żona Dawida Kosteckiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Na ten moment nie doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony Jarosława Kaczyńskiego. List ujawnili dziennikarze Radia Zet, którzy zdołali do niego dotrzeć. Nie wiadomo, czy prezes partii rządzącej zamierza odnieść się do słów kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News