Żona otworzyła trumnę z mężem. Jej odkrycie zmroziło kobietę momentalnie

Żona otworzyła trumnę z mężem. Jej odkrycie zmroziło kobietę momentalnie Źródło: Wikimedia Commons

Żona chciała ostatni raz pożegnać zmarłego męża. Kiedy podeszła do trumny, przeżyła szok. To, co odkryła w środku, zupełnie ją zaskoczyło. Pracownicy zakładu pogrzebowego nie rozumieją problemu.

Żona chciała pożegnać ukochanego męża po raz ostatni. Kiedy zrozpaczona śmiercią męża kobieta podeszła do trumny, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła w środku. Firma pogrzebowa nie przyznaje się do winy, pracownicy nie widzą problemu. Sprawę bada prokuratura.

Żona chciała po raz ostatni pożegnać męża, w tym celu podeszła do trumny

Kobieta bardzo przeżywała śmierć swojego ukochanego męża, który miał zostać pochowany na cmentarzu w Lublinie. Kiedy podeszła w sali pożegnań do jego trumny, była pewna, że zobaczy go po raz ostatni. Niestety okazało się, że w trumnie jej męża leżą zwłoki zupełnie nieznanego jej mężczyzny. Zrozpaczona kobieta była zupełnie zszokowana swoim odkryciem. Natychmiast powiadomiła firmę pogrzebową, a jej pracownicy rozpoczęli gorączkowe poszukiwania zaginionego ciała jej ukochanego.

Firma szybko zlokalizowała zaginione zwłoki. Poinformowano kobietę, że niestety doszło do fatalnej pomyłki, a ciało jej męża zostało już skremowane. Pracownicy dostarczyli urnę z prochami mężczyzny i umieścili w przynależnej mu trumnie, jednak zbulwersowana żona zażądała szczegółowych wyjaśnień w tej sprawie. Pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lublinie nie widzą w tej sytuacji swojej winy.

Żona znalazła w trumnie swojego męża zupełnie obce ciało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawą nieszczęsnej pomyłki zajęła się Prokuratura Rejonowa w Lublinie. Śledczy ustalili, że prawdopodobnie zawiniła nieuwaga jednego z pracowników Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych.

- Zarzuty usłyszał Krzysztof K., podejrzany jest pracownikiem firmy, w której doszło do pomylenia ciał - powiedziała dziennikarzom "Kuriera Lubelskiego" Agnieszka Kępka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Obca kobieta wyszeptała do malutkiej dziewczynki w sklepie: "Pożegnaj się z mamą". To, co stało się później mrozi krew w żyłach
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Prawdopodobnie doszło również do zbezczeszczenia zwłok. Krzysztof K. miał usunąć kartkę z danymi identyfikującymi ciało mężczyzny, a później stworzyć nowy dokument i załączyć do innych zwłok, przez co nastąpiła pomyłka. Oskarżony mężczyzna stanowczo zaprzecza zarzutom i nie przyznaje się do winy. Złożył oficjalne zeznania, zupełnie odwrotne do zarzucanych mu czynów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę
  3. Znał tę rodzinę. Grzegorz ujawnił kim były ofiary tragedii w Szczyrku
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News