Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli

Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli Źródło: pixabay/TheDigitalWay

Żona gwiazdy została obrabowania ze wszystkich kosztowności. Złodzieje nie wiedzieli, że zadarli z niewłaściwą osobą. Celebryta już zapowiedział swoją zemstę, przestępcy zapewne drżą ze strachu.

Żona celebryty zmarła kilka tygodni temu. Mimo to gwiazdor wciąż w swoim sklepie ma mnóstwo pamiątek i sprzętu, który pozostał mu po małżonce. Złodzieje nie potrafili uszanować nawet takiej świętości, jak pamiątki o wartości sentymentalnej - skradli wszystko, co wpadło im w ręce.

Żona celebryty obrabowana ze wszelkich pamiątek

Duane "Dog" Champan to gwiazda amerykańskiego, hitowego show "Dog the Bounty Hunter". Program opowiada o tytułowym bohaterze, który jest łowcą nagród - ściga i aresztuje osoby, za które wyznaczony jest list gończy. W show Duane zaangażowana jest cała jego rodzina, która również zajęła się profesją łowcy nagród.

Gwiazdor jest obecnie w żałobie po zmarłej żonie, który zmagała się z rakiem gardła. Dlatego też wpadł w szał, kiedy odkrył, że w prowadzonym przez niego sklepie nie tylko zniknęły pamiątki po Beth Smith, ale także sprzęt, który wykorzystywała, uczestnicząc w programie. O ile narzędzia były warte kilka tysięcy dolarów, to rzeczy żony Duane miały przede wszystkim wartość sentymentalną. Co więcej, zniknęły nawet prezenty, które fani robili prowadzącym.

Celebryta powołuje się na biblię, zsyłając gromy na złodziei. "Niewybaczalny grzech"

Duane przyznał, że jest bardzo religijny i żyje zgodnie z zasadami zawartymi w piśmie świętym. Dlatego kiedy publikował informacje o zuchwałej kradzieży, powołał się na swoją wiarę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Biblia mówi, że okradanie zmarłych to niewybaczalny grzech - napisał na Twitterze.

Gwiazdor wyznaczył nagrodę za informacje o skradzionych przedmiotach oraz samych sprawcach. Biorąc pod uwagę, że program był wielkim hitem w USA, to przestępcy powinni znaleźć się dosyć szybko. Sami raczej woleliby nie wpaść ręce Duane, który jest osobą dosyć potężnej postury. Lepiej nie myśleć, co by im zrobił, gdyby puściły mu nerwy.

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Tomasz Zimoch nie zostawia suchej nitki na politykach. "Szydło a Tusk? To jakby Barcelona grała ze Złoczewianką"
  4. Gdy zrozpaczeni żałobnicy wrócili do domu, zastał ich przerażający widok. Niepojęte rzeczy działy się podczas pogrzebu
  5. Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar
  6. Dzięki internautom odnalazła zaginionego psa. Ich spotkanie po 2 latach rozłąki wyciska łzy z oczu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu