Żona miesiącami zdradzała męża. Zaplanował mistrzowską zemstę przy rodzinie, upokorzył kobietę

Żona miesiącami zdradzała męża. Zaplanował mistrzowską zemstę przy rodzinie, upokorzył kobietę Źródło: Pixabay - CC0 Public Domain

Żona od dłuższego czasu zdradzała męża. Gdy ten dowiedział się o całej sprawie, postanowił natychmiastowo zaplanować bolesną zemstę. Doszło do wielkiego upokorzenia przed całą rodziną.

Żona zdradzała swojego męża przez wiele miesięcy. Mężczyzna nie był świadomy tego, że jego ukochana okłamuje go i ukrywa przed nim romans, jednak po pewnym czasie dotarły do niego najsmutniejsze wiadomości. W związku z tym postanowił, że dokona zemsty, która będzie wyjątkowo bolesna dla jego miłości. Chciał, by poniosła ona konsekwencje swojego zachowania, o których długo nie zapomni.

Historia o czynie męża przedostała się do internetu. Pojawiło się wiele głosów, że mężczyzna zachował się we właściwy sposób, chcąc ukarać kobietę, którą obdarzył wielkim uczuciem. Chciał, by poczuła ona ból porównywalny do tego, z którym radził sobie sam. Swojej zemsty dokonał przy rodzinie. Żona czuła wyjątkowy wstyd z racji tego, co ukrywała przez wiele miesięcy.

Żona zdradzała męża przez wiele miesięcy

- Wiedziałem, że coś kombinuje. Do tego wszystkiego znalazłem drogiego szampana w szafce… Postanowiłem grać w tę grę. Udawałem, że wyjeżdżam z miasta, ale tak naprawdę poszedłem do kolegi. Zadzwoniłem wtedy do jej mamy, ojca, siostry i przyjaciół, mówiąc, że chcę zrobić żonie niespodziankę - mówi mężczyzna o niespodziance, którą zaplanował swojej żonie.

Jak sam przyznaje, dobrze zdawał sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie jego ukochana go zdradza. W związku z tym powiedział jej, że wyjeżdża z miasta, jednak wcześniej zaplanował niespodziankę z okazji jej urodzin. Chciał, by o wszystkim dowiedziała się jej rodzina.

Żona poczuła wielki wstyd

- Wszystkich poprosiłem, żeby przyszli o 20:30 pod nasze mieszkanie. Podeszliśmy do windy. Matka trzymała tort urodzinowy i przypomniałem wszystkim, żeby byli spokojni. Wkradliśmy się i stanęliśmy przed sypialnią. Wszyscy mieli czapeczki, a na twarzach uśmiech. Kiedy otworzyliśmy drzwi, wszyscy krzyknęli: “Niespodzianka!” Jednak to my byliśmy bardziej zdziwieni, gdy zobaczyliśmy goły tyłek mojej żony i kochanka, który się na nas gapił - opowiada zdradzony mąż.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna dodaje, że poczuł wielką satysfakcję z tego, że udało mu się nakryć niewierną żonę na zdradzie, do tego angażując w sprawę całą rodzinę

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  2. Aktorka Rodzinki.pl zmarła NAGLE tuż przed premierą. Wszyscy byli zdruzgotani
  3. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia
  4. Pracownica Rydzyka nie wytrzymała i ujawniła szokującą tajemnicę. W tle Jan Paweł II, wbije was w ziemię
  5. Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę, która odbiera mowę (Zdjęcia)
  6. PiS zrzuca nieoczekiwaną bombę na Biedronkę i Lidla. Wasze portfele aż zawyją z bólu, będziecie wściekli
  7. Oliwia Bieniuk ubrała się w słynny strój Roksany Węgiel! Obie są jeszcze dziećmi, internauci oniemieli

Źródło: Polubione

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News