Żona Cezarego Pazury leciała z trójką dzieci. Pasażerowie byli cali w nerwach, ale potem nie dowierzali

Żona Cezarego Pazury leciała z trójką dzieci. Pasażerowie byli cali w nerwach, ale potem nie dowierzali Źródło: Instagram / edyta_pazura

Żona aktora wracała z USA sama z trójką dzieci. Kiedy weszła do kabiny samolotu, pasażerowie byli w kiepskich nastrojach. Opowiedziała internautom, jak przetrwała tę podróż.

Żona Cezarego Pazury, wraz z trójką dzieci, wracała z Nowego Yorku do Polski. Gdy tylko weszła do kabiny samolotu, współpasażerowie obdarzyli ja groźnymi spojrzeniami. Postanowiła opowiedzieć w internecie, jak udało jej się zapanować nad dziećmi w przestrzeni powietrznej.

Żona Cezarego Pazury leciała samolotem sama z trójką dzieci

Edyta Pazura wsiadła na pokład samolotu razem z trojgiem swoich dzieci. Pasażerowie biznes klasy byli przerażeni. Mieli nadzieję, że lot będzie spokojny i relaksujący, zważywszy na to, że jest to długa, wielogodzinna trasa. Obrzucili ją spojrzeniami pełnymi niepokoju.

- Gdy wparowałam do samolotu z tą całą moją trójką, pasażerowie biznes class mieli nietęgie miny i chyba nerwy w strzępach - przyznała kobieta na swoim Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z lotu.

Jak przyznaje Pazura, wiele kobiet pytało ją jak poradziła sobie sama z dziećmi w samolocie. Postanowiła opowiedzieć o podróży na Instagramie.

- No tak... Nie było łatwo tym bardziej, że wracałam z NYC sama z całą moją gromadą. Tu należą się duże ukłony w kierunku całej obsługi @flylot. Panie stewardessy zawodowo pomogły mi przy dzieciakach i zajęły się nimi, kiedy musiałam skupić się na najmłodszej Ricie. Ja tylko pilnowałam, żeby Antek i Amelka zawsze odpowiadali: "dziękuje i proszę" - przyznała kobieta.

Żona Pazury poradziła sobie dzięki pomocy obsługi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona aktora przyznaje, że najmłodsza z trójki rodzeństwa również nie sprawiała żadnych problemów. Twierdzi, że dziewczynka to urodzona podróżniczka i świetnie znosi trudy nawet wielogodzinnych wypraw. Podzieliła się też wskazówką, która może ułatwić każdemu rodzicowi podróżowanie z dziećmi.

- Rita to prawdziwy mały podróżnik. Jak tylko startowaliśmy zasypiała przy mamusi. Tak, tak :) karmię jeszcze piersią, co jest niecenione przy takich właśnie dalekich podróżach. Pamiętajcie, że przy długich lotach, najlepiej wybierać połączenia na noc :). Istnieje duża szansa, że dzieciaki prześpią, a rozrywka pokładowa również pomaga w kryzysowych sytuacjach - doradza internautom.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Jej dzieci wyjątkowo dobrze zniosły podróż, a współpasażerowie odetchnęli z ulgą. Celebrytka chwiali się pochwałą, jaką usłyszała od jednego z nich.

- Po wylądowaniu jeden pan powiedział do mnie: "To niesamowite jakie ma pani grzeczne dzieci". Tak, proszę pana - bo my kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem - czytamy na końcu posta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: WP

Następny artykuł