Żółw przeszedł mnóstwo kilometrów, by wrócić do właścicieli. Niebywałe, ile lat zajęła mu droga

Żółw przeszedł mnóstwo kilometrów, by wrócić do właścicieli. Niebywałe, ile lat zajęła mu droga Źródło: YouTube / Inside Edition

Żółw mieszkał ze swoją rodziną przez 8 lat, pewnego dnia jednak niespodziewanie zniknął. Zrozpaczeni właściciele szukali pupila wszędzie, niestety nadaremnie. Kiedy już zupełnie stracili nadzieję, zadzwonił do nich stary znajomy.

Żółw był ich oczkiem w głowie. Kobieta kupiła go w prezencie swojej małej córeczce. Przez 8 lat opiekowali się zwierzakiem, a on pewnego dnia wyszedł z domu i zniknął. Poświęcili sporo czasu na poszukiwania, niestety bezskuteczne. Kiedy już kompletnie stracili nadzieję, dostali przedziwną wiadomość, w którą aż trudno uwierzyć.

Żółw wyszedł z domu i zniknął 

Sophia Bevan kupiła Arniego w prezencie swojej córce, Tildy. Żółw grecki przez 8 lat mieszkał z rodziną i był ich oczkiem w głowie. Pewnego dnia wyszedł jednak z domu, gdy nikt go nie pilnował i ślad po nim zaginął. Zrozpaczeni właściciele wiele dni poświęcili na poszukiwania pupila, lecz gdy zaczęło się robić zimno, a żółwia nigdzie nie było, dali sobie spokój. Nie sądzili, że będzie w stanie przetrwać tak niskie temperatury i pogodzili się ze stratą ukochanego gada.

Nagle do rodziny dotarła wiadomość od starego sąsiada, która zupełnie ich zaskoczyła. Mężczyzna przekazał im, że ich dawną posiadłość odwiedził żółw. Okazało się, że jest to ich zaginiony dwa lata temu pupil. Co ciekawe, żółw pojawił się w ich starej posiadłości, oddalonej o 1,6 mili od domu, gdzie żył przez 8 lat. Rodzina nie mieszka tam już od 20 lat, a starym domem opiekuje się zaprzyjaźniony sąsiad. Nie wiadomo czy to przypadek, czy zabłąkane zwierze wyczuło zapach właścicieli i dlatego skierowało się w stronę ich starego domostwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żółw poszedł na bardzo długi spacer. Nie widzieli go przez dwa lata

Arnie przeżył poza domem tyle czasu, a dodatkowo jeszcze odnalazł drogę, by znów połączyć się z ukochaną rodziną. Gdy tylko go zobaczyli, od razu zyskali pewność, że to ich zaginiony zwierzak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Ich córka namalowała kiedyś na jego skorupie dwie zielone plamki, a odnaleziony zwierzak miał dokładnie takie same. Arnie był głodny i wyczerpany długą podróżą, w końcu dwa lata wędrówki w żółwim tempie, to nie lada wyczyn. Teraz znów dumnie spaceruje po ogrodzie i cieszy stęsknionych właścicieli swoją obecnością.


YouTube / Inside Edition

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News