Klepacka odpowiada na hejt: "Bronisz tradycyjnej rodziny i napotyka Cię hejt. Gdzie ta tolerancja?"

Klepacka odpowiada na hejt: "Bronisz tradycyjnej rodziny i napotyka Cię hejt. Gdzie ta tolerancja?" Źródło: facebook/Zofia Klepacka

Zofia Klepacka w ostatnim czasie musiała się zmagać z wieloma głosami krytyki. W końcu postanowiła się odnieść do nich i odpowiedzieć zarówno swoim fanom, jak i przeciwnikom. Z tej okazji nagrała swoją wypowiedź na Facebooku.

Zofia Klepacka jest obecnie osobą wzbudzającą ogromne kontrowersje. Po swoich ostrych wypowiedziach na temat środowisk LGBT, znalazła się na ostrzu krytyki. Swoim zachowaniem dorobiła sobie równie dużo przeciwników co zwolenników. Teraz odpowiada hejterom na Facebooku. Zofia Klepacka na nagraniu, bardzo intensywnie gestykulując, podziękowała również swoim fanom za wsparcie w kwestiach światopoglądowych.

Zofia Klepacka odpowiada hejterom na Facebooku

- Dziękuje, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, z całego serca. Kocham was, nie zostawiliście mnie samej. Dodaliście mi skrzydeł [...] Kochani, dziękuję za te wszystkie wasze wiadomości, za to wszystko, co dla mnie zrobiliście i co robicie do tej pory - powiedziała polska olimpijka na swoim nagraniu.

Po chwili podziękowań dla fanów odniosła się także do osób atakujących ją za wygłaszane przez nią poglądy i sama zarzuciła im brak tolerancji.

- Zobaczcie, do czego to doszło. Stajesz w obronie tradycyjnej rodziny i napotyka cię hejt. Gdzie tu ta tolerancja? - zapytała swoich przeciwników.

Ponadto polska windsurferka opatrzyła swój film opisem, w którym częściowo powtórzyła to, co powiedziała w filmie.

- Za to, że masz swoje poglądy, jesteś zaczepiany i wyzywany na ulicy - napisała w opisie.

Internauci odpowiadają na film Zofii Klepackiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film, jak większość wpisów polskiej sportsmenki, wywołał sporą dyskusję. Zareagowało na niego ponad 8 tysięcy internautów, a liczba komentarzy przebiła granicę 1500 sztuk.

- Pani Zosiu jestem Pani dozgonnym kibicem i wielbicielem. Proszę dać być ludziom różnym od siebie. Od razu piszę, że nie jestem LGBT, ale jakbym był, to co byłbym gorszy? Proszę dać ludziom żyć takim jacy są - napisał jeden z użytkowników.

- Brak mi słów. Postawa przykryta niby interesem biednych jest żenująca. Trenuj dziewczyno sport, ale nie wypowiadaj się już więcej w mediach - skomentował internauta.

- Za co tu dziękować Pani Zosiu, to jest nasz obowiązek bronić tradycyjnej rodziny. Jesteśmy razem - napisał inny komentujący.

Jak widać po komentarzach, Zofia Klepacka podzieliła nie tylko Polaków, ale i swoich fanów.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

Źródło: facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu