Klepacka będzie miała spore problemy? Media: jej homofobii nie wytrzymuje nawet państwowy sponsor

Klepacka będzie miała spore problemy? Media: jej homofobii nie wytrzymuje nawet państwowy sponsor Źródło: instagram/zofia_klepacka/

Zofia Klepacka może mieć poważne problemy w związku ze swoimi poglądami, o których chętnie informuje na forach publicznych. Pojawiły się doniesienia, że jej, co najmniej, nietaktownych zachowań, nie może dłużej znieść państwowy sponsor. Wszystko wskazuje na to, że może skończyć się to niemałą aferą.

Zofia Klepacka od zawsze uchodzi na niezwykle szczerą kobietę, która nie boi się wyrażać swojej opinii. Co więcej, niejednokrotnie wypowiada się na kontrowersyjne tematy, wyraźnie negując ich ideę. Niekiedy robi to w bardzo ostentacyjny sposób, co nieszczególnie wszystkim się podoba. Okazało się, że nawet państwowy sponsor, nie jest zadowolony z jej homofobicznych zachowań. 

Nie jest tajemnicą, że Klepacka nie jest zwolenniczką osób LGBT, o czym niejednokrotnie informowała w mediach społecznościowych. Zdarzało się, że jej wypowiedzi były zbyt dosadne i spotykały się z wyraźną krytyką ze strony innych. Za sprawą homofobicznych zwrotów, w ostatnim czasie o Zofii jest naprawdę bardzo głośno, czego zapewne można było się spodziewać. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że gigant energetyczny PGE, który sponsoruje sportsmenkę, nie jest do końca zadowolony z jej poczynań. Media podają, że ponoć przedstawiciele mieli już naprawdę dość homofobicznych wypowiedzi z jej strony, które mogły szkodzić ich wizerunkowi. Dziennikarze naTemat próbowali skontaktować się z PGE, by potwierdzić, czy pojawiające się coraz częściej plotki rzeczywiście są prawdziwe. Odpowiedź, jaką otrzymano nie zdradza zbyt wiele, jednak przedstawiciele z jakiegoś powodu, jednoznacznie nie negowali doniesień

Zofia Klepacka będzie miała problemy? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca. Nadrzędnym celem Grupy PGE jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego kraju, a w przypadku działań wspierających markę - sponsoring sportu na najwyższym poziomie - czytamy.  

Choć PGE nie potwierdziło, czy rzeczywiście ma już dość zachowań Klepackiej, nie wykluczone, że prędzej cz później, homofobiczne wypowiedzi mogą odbić się nie tylko na wizerunku sponsora, ale również niej samej. Co więcej, może to negatywnie wpłynąć również na jej karierę sportową. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Kończy się amerykański sen Julii Wieniawy? Właśnie straciła kontrakt za PÓL MILIONA złotych
  4. Gwiazda Polsatu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. To symbol jej walki z rakiem
  5. Emeryci wśród posłów żyją jak pączki w maśle. Największa emerytura w Sejmie przyprawia o zawrót głowy
  6. Lepiej się złapcie! O dzieciach Wiśniewskiego zaraz będzie bardzo głośno   

Źródło: natemat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News