Zofia Klepacka straci sponsorów? Zadziwiające doniesienia

Zofia Klepacka straci sponsorów? Zadziwiające doniesienia Źródło: youtube/Super-Express

Zofia Klepacka może utracić ważny kontakt sponsorski. Wszystko przez jej ostatnie, kontrowersyjne wypowiedzi w mediach. Sponsor może nie chcieć takiej persony w swoich reklamach.

Zofia Klepacka ostatnio wzbudza niemałe kontrowersje. Jej głośne wypowiedzi krytykujące środowiska LGBT, czy słowna utarczka z Kingą Rusin przed lokalem wyborczym sprawiła, że polska windsurferka zyskała sobie tyle przyjaciół co i wrogów. Sportsmenka chyba nie przewidziała, że kontrowersyjnymi wypowiedziami, może utrudnić sobie własną pracę.

Zofia Klepacka może stracić kontrakt sponsorski. Niejednoznaczna odpowiedź sponsora

Niedawno pojawiły się informacje, że Zofia Klepacka dostała od sponsorów zakaz dalszego udzielenia się w mediach społecznościowych na tematy polityczne i społeczne. Kontrowersyjne wypowiedzi miały źle wpływać na medialnych obraz firmy. Dziennikarze podjęli próbę zweryfikowania tych informacji i napisali bezpośrednio do sponsora windsurferki - państwowej spółki PGE.

- PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca. Nadrzędnym celem Grupy PGE jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego kraju, a w przypadku działań wspierających markę - sponsoring sportu na najwyższym poziomie - odpowiedzieli przedstawiciele spółki.

Właściwie to ciężko cokolwiek wnioskować z tej odpowiedzi. Nie wygląda na to, żeby PGE faktycznie chciało zerwać kontrakt sponsorski. Z drugiej strony lakoniczna odpowiedź, może oznaczać, że są prowadzone utajnione rozmowy.

Zofia Klepacka i jej kontrowersyjne wypowiedzi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polska windsurferka nie ukrywa swoich poglądów politycznych i dumnie prezentuje je publicznie. Otwarcie krytykuje środowiska LGBT, czy gości na antenie Radia Maryja. Za swoje wypowiedzi była niejednokrotnie krytykowana przez osoby ze świata polityki, czy show biznesu. Jej ostre, polityczne wypowiedzi sprawiły, że znalazła także wielu zwolenników, choćby takich jak Antoni Macierewicz.

Zofia Klepacka nie przebiera w słowach. Kiedy spotkała się pod lokalem wyborczym z Kingą Rusin, nie szczędziła ostrych słów wobec prezenterki TVN. Starcie polskiej olimpijki z dziennikarką również odbiło się szerokim echem w internecie.

Ostatnio spore kontrowersje wywołało jej rzekome mianowanie honorowym członkiem Związku Żołnierzy AK. Wiadomość okazała się jedynie doniesieniem bez potwierdzenia, bo szybko zdementował to zarząd związku. Niemniej samo doniesienie wywołało niemały medialny szum.

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu