Nieodżałowana gwiazda "Czterdziestolatka" pojawi się w nowej, ekranowej roli rok po śmierci. Polsat zaskoczy widzów

Nieodżałowana gwiazda "Czterdziestolatka" pojawi się w nowej, ekranowej roli rok po śmierci. Polsat zaskoczy widzów Źródło: Wikimedia Commons Starscream CC3.0

Zofia Czerwińska znana choćby z serialu "Czterdziestolatek" odeszła od nas rok temu. Teraz Polsat postanowił uczcić pamięć aktorki, decydując się na piękny gest. Pojawi się w "pośmiertnej" roli na ekranie.

Zofia Czerwińska znana była z wielu ról serialowych i filmowych. Polacy oglądali ją w czasach PRL w hitowych produkcjach, pojawiała się również na ekranie w późniejszym etapie swojej kariery. Jej śmierć w 2019 roku była prawdziwym ciosem dla fanów.

Zofia Czerwińska w roli "pośmiertnej" w Polsacie

Po raz ostatni na ekranie Zofia Czerwińska pojawiła się w kultowym już serialu komediowym Polsatu "Świat według Kiepskich". Zasłużona aktorka grała rolę ekspedientki Malinowskiej w sklepie spożywczym "U Stasia". Z serialem była związana przez 11 lat, bo pierwszy raz pojawiła się w 2008 roku. Postanowiono uczcić pamięć wieloletniej współpracowniczki.

21 marca premierę będzie miał kolejny odcinek serialu, zatytułowany "Duch Malinowskiej". Główny bohater, czyli Ferdek Kiepski grany przez Andrzeja Grabowskiego, będzie wspominał starą sprzedawczynię, czyli panią Malinowską graną przez Zofię Czerwińską. Jak sam tytuł wskazuje, aktorka pojawi się w roli "zza światów".

Widzowie zobaczą ostatnie sceny z Zofią Czerwińską

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciel sklepu "U Stasia" po powrocie z USA, nauczony amerykańskim marketingiem, będzie chciał sam kreować potrzeby konsumentów, w efekcie wszyscy mieszkańcy bloku przy ulicy Ćwiartki popadną w zakupoholizm. W związku z tym wezwą ducha starej sprzedawczyni Malinowskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejne zarażenia w Polsce. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało kolejne ponure wiadomości
2. Zarażona kobieta nagrała relację ze szpitalnego łóżka. ”Tak jakby mieć szkło w płucach, a każdy oddech to bitwa”

Jak to się stało, że Zofia Czerwińska pojawia się "pośmiertnie" na planie? Do momentów z duchem nie wykorzystano starych ujęć ani nagrań, ani też sobowtóra. Okazało się, że aktorka miesiąc przed śmiercią była na planie zdjęciowym serialu, wtedy też nagrano jej ostatnie ujęcia, które teraz będzie można zobaczyć na stacji Polsat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Do TVP przyciągał setki tysięcy widzów. Rodzina poinformowała o jego śmierci, z całej Polski napływają kondolencje
  4. Smutna wiadomość dla setek tysięcy fanów. Beata Tyszkiewicz nie pozostawiła wątpliwości
  5. Ważne zmiany w ZUS. Andrzej Duda przekazał najważniejszą wiadomość dla milionów Polaków
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News