Wiceminister rozwoju, będąca niedawno w opozycji postanowiła dołączyć do klubu poselskiego Prawa i Sprawiedliwości. Teraz PiS może już śmiać się opozycji w twarz.
Andżelika Możdzanowska jeszcze do lipca była posłanką Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jednak od 12 grudnia oficjalnie dołączyła do rządzącej partii. Ogromną popularność zyskała jako sekretarz stanu w rządzie… Platformy Obywatelskiej, a także jako jedna z prowadzących komisję ds. Amber Gold.
Nowy nabytek PiS-u z premierem Mateuszem Morawieckim współpracuje od jakiegoś czasu jako wiceminister w resorcie, na  którego czele stoi prezes Rady Ministrów.

To kolejny przypadek przejścia posła z opozycji do rządzącej partii. Wczoraj w TVP Info o swoim wstąpieniu do klubu PiS poinformował Zbigniew Gryglas.

Kim jest nowy nabytek klubu PiS?

Andżelika Możdzanowska w latach 2011- 2015 była senatorem. Później sprawowała funkcję sekretarza stanu w Kancelarii premiera. W obecnej kadencji  Sejmu jest posłanką. Przez kilka lat była związana z klubem PSL. Teraz wspomogła „drużynę PiS”.

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

9 największych kompromitacji totalnej opozycji

Źródło: wprost.pl

...

Zobacz również