ZNOWU! Co za hipokryzja, SŁYNNA osoba przechodzi z opozycji do PiS

ZNOWU! Co za hipokryzja, SŁYNNA osoba przechodzi z opozycji do PiS Źródło:

Wiceminister rozwoju, będąca niedawno w opozycji postanowiła dołączyć do klubu poselskiego Prawa i Sprawiedliwości. Teraz PiS może już śmiać się opozycji w twarz.

Andżelika Możdzanowska jeszcze do lipca była posłanką Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jednak od 12 grudnia oficjalnie dołączyła do rządzącej partii. Ogromną popularność zyskała jako sekretarz stanu w rządzie... Platformy Obywatelskiej, a także jako jedna z prowadzących komisję ds. Amber Gold.
Nowy nabytek PiS-u z premierem Mateuszem Morawieckim współpracuje od jakiegoś czasu jako wiceminister w resorcie, na  którego czele stoi prezes Rady Ministrów.
To kolejny przypadek przejścia posła z opozycji do rządzącej partii. Wczoraj w TVP Info o swoim wstąpieniu do klubu PiS poinformował Zbigniew Gryglas. Kim jest nowy nabytek klubu PiS? Andżelika Możdzanowska w latach 2011- 2015 była senatorem. Później sprawowała funkcję sekretarza stanu w Kancelarii premiera. W obecnej kadencji  Sejmu jest posłanką. Przez kilka lat była związana z klubem PSL. Teraz wspomogła "drużynę PiS". Źródło: wprost.pl
Następny artykuł