Znęcanie się nad zwierzętami
pikrepo.com Creative Commons Zero - CC0
Klaudia Bochenek - 17 Maja 2020

11-latek znęcał się nad kotem, filmik wrzucił do sieci. Teraz stanie przed sądem rodzinnym, jaka powinna być kara?

Znęcanie się nad zwierzętami dla wielu osób powinno być surowo karane. Według internautów nawet małe dzieci nie powinny mieć "taryfy ulgowej" i powinny mieć świadomość, że to nie są niewinne żarty. Cała Polska skierowała swoją uwagę na 11-latka, który nie dość, że znęcał się nad kotem, to nagrywał swoje poczynania i publikował w internecie.

Znęcanie się nad zwierzętami po raz kolejny zostało poruszone przez krajowe media. Wszystko przez 11-latka, który pastwił się nad kotką, która niedawno została mamą. Ciągnął ją nie tylko za ogon i uszy, ale też uderzał w głowę, szarpał i dusił. Na szczęście w porę zareagowały odpowiednie służby, a zwierzę z młodymi zostało odebrane przez Fundację Obrony Praw Zwierząt "Anaconda". Koty nie trafią z powrotem do rodziny 11-latka. Chłopak ma za to ponieść konsekwencje i stanie przed sądem rodzinnym, który ma zdecydować jak ukarać nastolatka. Według was: jaką karę powinien orzec sąd?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News