Znany telewizyjny wróżbita aresztowany za pedofilię!

Znany telewizyjny wróżbita aresztowany za pedofilię! Źródło:

Znany telewizyjny wróżbita z Warszawy został aresztowany na wniosek bydgoskiego sądu w związku z oskarżeniami o pedofilię. Mężczyzna utrzymywał kontakty z co najmniej pięcioma małoletnimi dziewczynkami. 

Wróżbita jest oskarżony o przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem nieletnich. "Fakt" i "Wprost" podają, że mężczyzna wpadł po interwencji Pomocy Społecznej. Jeden z pracowników tej instytucji ustalił, że małoletnie dziewczynki utrzymują kontakty ze znacznie starszym mężczyzną. Kontakty te miały charakter seksualny.

Wróżbita miał kontaktować się z małoletnimi za pośrednictwem internetu i oferował pieniądze. W wyniku "sponsoringu" w jego rękach znalazło się co najmniej pięć małoletnich dziewczyn.

Sprawą zajęli się policjanci z Bydgoszczy, którzy poprosili o pomoc funkcjonariuszy ze stolicy. Oskarżonym jest bowiem wróżbita z Warszawy. Kryminalni nie zwlekali i schwytali podejrzanego zabezpieczając jego komputery oraz nośniki danych. Sprzęt był analizowany przez policjantów z wydziału walki z cyberprzestępczością i znaleziono na nim materiały pornograficzne z udziałem nieletnich.

37-letni wróżbita został aresztowany na 2 miesiące.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News