Jeden z najbardziej popularnych programów telewizji Polsat zawsze wywoływał mnóstwo emocji. Tym razem jednak miarka się przebrała. Fani nie kryją oburzenia. Mało tego, podejrzewają nawet, że wyniki konkursu na najlepszą postać są po prostu ustawiane wcześniej.

Z każdą edycją rośnie liczba fanów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po ostatnich wydarzeniach jednak tendencja może się odwrócić. Wszystko za sprawą już drugiej wygranej Anny Dereszowskiej. W swoim pierwszym występie wcieliła się w postać Taylor Swift, w drugim była kopią Kory.

Już pierwszy występ artystki nie podobał się dużej grupie widzów Polsatu. Z drugim razem było jednak znacznie gorzej. Internauci pytają: „kto głosował na aktorkę, skoro miała tak mało fanów jej występu?”.

Widzowie nie chcą się pogodzić z wygraną Anny Dereszowskiej i zapowiadają, że nie będą już więcej oglądać programu.

 Dzisiaj zakończyłam oglądanie waszego programu. Jak dla mnie Deresia może wygrywać aż do ostatniego odcinka, ja już tego nie obejrzę – komentuje jedna z internautek.

Jej post polubiło około 400 osób. Oprócz jej komentarza pojawia się mnóstwo innych podobnych głosów w sprawie popularnego programu rozrywkowego.

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

...

Zobacz również

Zobacz również