Znany polski raper w bardzo ostrych słowach skomentował sytuację polityczną i społeczną, przede wszystkim w kontekście ostatnich zamachów terrorystycznych i wzrostu nastrojów antymuzułmańskich. Laikike1 przebywa na emigracji w Wielkiej Brytanii. 

Poniżej pełen wpis (pisownia oryginalna) 

– Nie mam siły do tej jebanej nienawiści i krótkowzroczności każdego pedała, który zapierdala w koszulce STOP ISLAMIZACJI EUROPY. Mój landlord jest z Pakistanu, ma centralnie w chuju ISIS i jakieś zamachy. Jak ogląda wiadomości to jest w szoku, że ktoś coś takiego odjebał. Nie rozumie tego z punktu widzenia praktykującego islamisty. Jadąc do pracy widzę spokojnie dwudziestu Hindusów. Modlą się, słuchają swojej muzyki i rozmawiają o swoim bogu. Gdyby ktoś mi powiedział, że jutro któryś z nich stanie przede mną z giwerą to bym go wyśmiał bo co z tego jak najebałbym każdego z tych kolesi w nierównej walce (używając retoryki nowej Polski walczącej) – komentuje raper.

– Nie słyszałem jeszcze katolików rozmawiających o Księdze Wyjścia na ulicy a żyję na tym świecie 35 lat. Przysięgam, zamknijcie się i skończcie pierdolić głupoty o Antychryście, który spłynie na Europę jak morze lawy i poustawia meczety na każdym kroku. Meczety czy islamskie centra religijne stawiają się w dwa dni nie dlatego, że toczy się walka o terytorium a dlatego, że ci ludzie mają wyjebane na wielkie katedry, sklepienia i witraże: wystarczy kanciapa na 50 osób i można się modlić. Ich wiara jest silna, nieważne jest gdzie ją praktykujesz, czy nie o tym mówił Jezus odnosząc się do świątyń z kamienia? Zamach w Nicei, Monachium czy ta siekiera w pociągu to nie jest walka o przejęcie terytorium tylko zwykła reakcja na osamotnienie i brak zrozumienia. Gość wyjęty z dżungli gdzie napierdalają bomby nie czuje się dobrze w kraju gdzie wszystko jest w porządku. Musiał walczyć o życie i takie ma standardy: jak pęka mu psycha to robi to co przez większość życia – dodaje.

– Widzę to samo u Januszy, którzy przyjeżdżają do Anglii. Każdy lekarz, pracodawca, kierowca autobusu jest tu dla ciebie miły i automatycznie myślisz, że ktoś chce cię zrobić w chuja. Szukasz ludzi, którzy czują się tak samo i tworzysz swoją enklawę zrozumienia. Dlatego jeden z najpiękniejszych skwerów, które mijam jak wracam do domu zamienił się w wysypisko puszek i zrywek. Tylko kurwa dlatego, że Polacy muszą zajebać słowiański przykuc i upewnić się, że Szymon z fabryki nie sprzeda ich na pałach za to, że kupili jaranie od Piotrka. Melting pot nigdy nie był dobrym konceptem, każda społeczność będzie bronić swojej tożsamości na obcej ziemi i nie ma chuja, że nie chłopaku. W czym moja jest lepsza od innej? Sra, szcza pod krzakiem i rzyga na igliwie podstawy mojego ulubionego skweru. Gwałci dupy po pijaku, generuje nienawiść, izoluje się w agresywny sposób obrzydliwie manifestując swoją odrębność. Promieniując dumą ze swojego pochodzenia z orłem na przedramieniu. Piłsudski by was napierdalał batem w pysk do uczłowieczenia. I tak samo u islamistów: jest w tej społeczności jakiś procent skrzywionych, złych ludzi, którzy czytają Koran według własnych potrzeb i niezdrowych ciągot. Interpretują go źle bo zwyczajnie zostawia margines na tę interpretację. Przestańcie dawać robić się w chuja mediom i zacznijcie rozmawiać o problemach – irytuje się Laikike1.

PEŁEN WPIS TUTAJ NA FB RAPERA

https://youtu.be/WkZfl5EML44

https://youtu.be/Ofte1aMKp3s

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...