Znana z TVN gwiazda przez lata ukrywała przerażającą prawdę! Walka ze śmiertelną chorobą

Znana z TVN gwiazda przez lata ukrywała przerażającą prawdę! Walka ze śmiertelną chorobą

TVN w swoich programach codziennych i największych show gości wiele gwiazd. Zdarza im się opowiadać o działaniach zawodowych, jak również o swoich prywatnych problemach. Jedna z nich zdradziła właśnie, że przez lata w tajemnicy walczyła ze śmiertelną chorobą.

TVN w swoim programie śniadaniowym porusza bardzo wiele tematów związanych z ludzkimi tragediami. Swoimi druzgocącymi przeżyciami dzielą się tam nie tylko zwykli ludzie, ale też ci bardziej rozpoznawalni. Jedna z największych osobistości w polskim show biznesie zdradziła właśnie, że przez lata walczyła z nowotworem.

Gwiazda znana z TVN walczyła z nowotworem

Dokładnie przez 11 lat udawało się utrzymać Ewie Minge w tajemnicy swoją walkę z nowotworem. Aż trudno w to uwierzyć zważywszy na fakt, że jest ona osobą wyjątkowo medialną. Jak przyznała w "Dzień Dobry TVN", przyznawanie się do tego typu dramatów nie jest w jej środowisku pracy mile widziane. - W mojej branży to jest niemodne. Ja się zajmuję dobrami luksusowymi, a te nie kojarzą się z chorobą. (...) Wszyscy udajemy w social mediach, że jesteśmy piękni i zdrowi, a to co złe nie ma z nami nic wspólnego - wyjawiła. Ewa Minge powiedziała w TVN, że bardzo długo trwało stawianie diagnozy. Zanim usłyszała, że jest chora na bardzo rzadką białaczkę, lekarze byli zwodzeni przez chorobę, która starała się pozorować wiele innych dolegliwości. Od momentu ostatecznego stwierdzenia białaczki utrzymywała wszystko w tajemnicy w dużej mierze dla swoich synów. - Nie spałam, tylko zastanawiałam się, co zrobić, zanim wydarzy się najgorsze. Wiesz, że dzieci muszą dowiedzieć się na końcu, że muszę pracować, aby zabezpieczyć się finansowo. Najbardziej przerażało mnie wtedy to, że gdy umrę, to moi synowie trafią do punktu wyjścia, czyli do swojego ojca - stwierdziła w wywiadzie dla magazynu Party.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak przez tyle lat udało się jej utrzymać wszystko w tajemnicy? Projektantka zwraca uwagę, że kluczową rolę odegrali jej najbliżsi, którzy bardzo odciążyli ją z codziennych obowiązków. - Wtedy odkryłam, że najskuteczniejszą bronią w tej walce są ludzie. Okazało się, że w mojej firmie mam najlepszych przyjaciół na świecie, że mogę się spokojnie leczyć, bo firma będzie w tym czasie w dobrych rękach. Wyjeżdżam więc na miesiąc, a kiedy wracam, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. To było dla mnie bardzo ważne, bo dawało choć minimalny spokój - powiedziała w rozmowie z Karoliną Malinowską.

Wygrała walkę z rakiem, teraz pomaga innym

Po tylu latach zaciętej walki o życie i zdrowie, Ewa Minge postanowiła pomóc innym osobom znajdującym się w podobnej sytuacji. W tym celu założyła fundację Black Butterflies. - Misją Fundacji Black Butterflies jest nieść nadzieję i pomoc osobom chorym nowotworowo i przewlekle w przechodzeniu przez chorobę do zdrowia i/lub spełniania marzeń, aby dawać świadectwo obecności piękna i mocy we wnętrzu człowieka - możemy przeczytać na stronie fundacji. Black Butterflies zajmuje się przede wszystkim terapią poprzez sztukę, organizacją warsztatów psychologicznych i udzielaniem porad prawnych. ZOBACZ TAKŻE
  1. Oliwia Bieniuk zrobiła coś niestosownego. Nie wiadomo, co było jej motywacją 
  2. W jednym z ostatnich wywiadów Wodecki wyznał coś niezwykłego. Wszyscy to przeoczyli 
  3. Cztery rodziny zastępcze, dom dziecka, samobójstwo taty. Michał Wiśniewski przeszedł piekło 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News