4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany

4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany Źródło: Pixabay

Znaki zodiaku kryją więcej, niż można się było tego spodziewać. Znając datę urodzin bliskiej osoby można doskonale poznać jej charakter, wady, zalety i wszelkie tajemnice. Z kolei znane są 4 znaki, których przyjaźń jest silna, a związek przetrwa najgorsze chwile.

Znaki zodiaku to często wyznacznik charakteru u wielu osób. Niektórzy wolą trzymać się na uboczu i mają wady nie do przeskoczenia, lecz są 4 znaki, z którymi warto nawiązać bliższą przyjaźń czy związek. To gwarancja udanego pożycia, a także przyjaźni aż po grób.

Znaki zodiaku, które z powodzeniem mogą zostać bratnimi duszami i warto na nich polegać

Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Osoby spod znaku byka to urodzone dusze towarzystwa. W życiu dążą do realizacji pragnień i ogromnie dbają o swoje zdrowie psychiczne. Zawsze są pomocne i można na nie liczyć. O ich szczerości i pracowitości można szybko się przekonać. Umieją też być lojalne i trzymać język za zębami. W miłości są namiętne i szybko się przywiązują - nie lubią też bawić się w podchody, myślą o ustatkowaniu się. Potem najważniejsza staje się rodzina oraz dzieci. Byki lubią w szczególności otoczenie innych Byków, lecz świetnie dogadają się m.in. z Panną i Koziorożcem.

Rak ( 22 czerwca - 22 lipca)

Raki to najbardziej rodzinny i najbardziej wrażliwy znak zodiaku z całej dwunastki. Ma też jednak dwie natury - uwielbiają towarzystwo, lecz tylko zaufanych osób, a z drugiej strony obawiają się ogromnych skupisk nieznanych osób. Wolą spędzać czas z przyjaciółmi lub rodziną. W przyjaźni nie ma wierniejszej osoby, a w miłości bardziej walecznej. Rak zrobi wszystko, by jego pożycie było idealne, a bliskim niczego nie zabrakło. Często robi to kosztem samego siebie, ale nigdy nie żałuje. Jego ulubione towarzystwo to zazwyczaj Skorpiony, Koziorożce, Ryby i Wodniki.

Waga (23 września - 22 październik)

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wagi na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zamknięte i zdystansowane. Tak naprawdę pokazują jedynie swoje zrównoważenie oraz wnikliwość. Nie ma się czego bać - przy bliższym poznaniu Waga tylko plusuje. To wyjątkowo towarzyskie znaki, do tego uwielbiające dyskusje na różne tematy. Głucha cisza nigdy się nie pojawi, a z powodu ich wrodzonej empatii zawsze można liczyć na wsparcie i ciepłą poradę. Podobnie zachowują się w odniesieniu do partnera. Wydaje się, że mają szósty zmysł i potrafią czytać w jego potrzebach. Świetnie dopasują się z Baranami, Bliźniętami, Strzelcami i Wodnikami.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik może wydawać się nieco introwertyczny i wycofany, ale nie ma powodów do większych uprzedzeń. To wspaniały przyjaciel, a także idealny kompan do podróży. Przyjaźń z nim jest dość specyficzna - jeśli ktoś go zawiedzie lub czuje, że jest okłamywany, natychmiast ucina kontakt. W ten sposób wybiera sobie towarzystwo, w którym czuje się idealnie. Dla niego brak lojalności i kłamstwo to najgorsze, co może być. Przy nim można nauczyć się mówić najgorszą prawdę - jego zrozumienie i empatia pomoże przejść trudne chwile. Podobnie w związku - nie uznaje dwulicowości. Partnerce przychyli nieba. Uwielbia Wagi, Strzelce, Raki i inne Wodniki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł