Lepiej unikać konkretnych znaków zodiaku. Zatrują życie każdemu, niezwykle toksyczne osoby

Lepiej unikać konkretnych znaków zodiaku. Zatrują życie każdemu, niezwykle toksyczne osoby Źródło: pixabay.com/whoismargot

Znaki zodiaku to kopalnia wiedzy. Znając czyjś znak zodiaku, można z niego czytać jak z otwartej księgi. Przyjrzyjmy się, które z 12 znaków są najbardziej toksyczne - znajomość z nimi może nie skończyć się dobrze lub mocno odbić się na naszym zdrowiu psychicznym.

Znaki zodiaku skrywają tajemnice - niektóre z nich mają ich więcej niż inne. Chodzi o to, jak postępują z innymi. Na pierwszy rzut oka robią pozytywne wrażenie, lecz wewnątrz kryją zupełnie inne zamiary.

Są tylko 3 znaki zodiaku, które wręcz plują jadem. Nie warto wchodzić z nimi w bliższe znajomości

Astrolodzy wyszczególnili 3 znaki zodiaku, które bardziej niż inne działają toksycznie na bliskie im osoby. Manipulują, "wysysają" dobrą energię, krytykują, mają za nic uczucia innych. Wyobrażenia na temat takich zachowań są okropne, a jeszcze gorsze jest to, że takie osoby rzeczywiście istnieją. Spod jakiego znaku są?

Rak jest okropny w obyciu - to fakt. Można w to wątpić, bowiem z zewnątrz wygląda na troskliwego, wrażliwego, szukającego bliskości. Jednak kiedy ją znajdzie, sztuczkami psychologicznymi uzależni od siebie każdego. Jeśli Rak jest w związku, z czasem partner zauważy, że ten znak zodiaku jest mistrzem we wzbudzaniu poczucia winy we wszystkich, ale nie tylko nie w sobie. Poza tym to osoba bardzo pamiętliwa i nawet po latach wytknie najmniejsze potknięcie, czy też przypomni, jak mocno się zawiodła.

Kogo jeszcze, oprócz Raków, należy się wystrzegać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panny to z natury chodzący krytycy. Wszystko co tylko zauważą, skomentują w bolesny sposób. Nic im nie pasuje i zawsze znajdą dziurę w całym. Partnera będzie zmuszać do bycia ideałem, kiedy same nim nie jest. Kiedy już go zmienią, będzie narzekać, że zbyt mocno się zmienił - błędne koło. Na pierwszy rzut oka są to osoby opiekuńcze i pomocne, jednak pomagają tylko wtedy, kiedy czują, że będą miały z tego korzyści.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus na nowym kontynencie. Zaatakował w turystycznym raju, uwielbianym przez Polaków
2. Fatalny finał walentynek, rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie. Niestety, zmarł zasłużony Polak

Koziorożec to największy zodiakalny pesymista. Narzeka na wszystko, podobnie jak Pannie, nic mu nie pasuje. Nie krytykuje jednak, a wszystko przyjmuje w najgorszy sposób i zaraża każdego czarnymi myślami. To zamknięty w sobie ponurak. Chociaż jest ambitny, pracowity i zazwyczaj dopina swego, to swoją aurą skutecznie odstrasza innych współpracowników i nie tylko ich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Delikatne i pożywne pierogi z sosem cebulowym są idealne na niedzielny obiad. Ciężko uwierzyć, że przepis jest aż tak prosty
  4. Prezes ZUS wydała oficjalne oświadczenie ws. trzynastych emerytur. Już nie ma odwrotu
  5. Weszli do mieszkania i zamarli, gdy zobaczyli starsze małżeństwo. Okropna scena

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News