W październiku kompromitujące sekrety wyjdą na jaw. Szczególnie muszą uważać 4 znaki zodiaku, inaczej zapadną się ze wstydu pod ziemię

W październiku kompromitujące sekrety wyjdą na jaw. Szczególnie muszą uważać 4 znaki zodiaku, inaczej zapadną się ze wstydu pod ziemię Źródło: Unsplash/ Greg Raines

Znaki zodiaku i październikowe sekrety, które mogą wyjść na jaw. Cztery znaki są szczególnie narażone na przypadkowe wyjawienie swoich długo skrywanych tajemnic. Jeżeli nie będą uważać, już do końca roku mogą być tylko pośmiewiskiem.

Znaki zodiaku w październiku zdradzają nam wiele szczegółów dotyczących ich życia. Jesienna aura sprzyja nie tylko rozwijaniu się uczuć, ale także wychodzeniu na jaw sekretów. Tajemnice, które były bardzo długo skrywane, w końcu mają szansę ujrzeć światło dzienne. Może się okazać, że lepiej było nic nie wiedzieć, jednak raz wypowiedzianych słów nie da się niestety cofnąć.

Szykuje się ciężki czas szczególnie dla czterech znaków zodiaku. Muszą być gotowe na to, że w nadchodzących dniach fortuna nie będzie im sprzyjać, a wszelkie nieprzemyślane decyzje przyniosą zarówno gorzki płacz, jak i wielki wstyd. Kto musi się mieć na baczności w nadchodzącym czasie?

Sekrety i znaki zodiaku

Barany mają największe szanse na to, że ich los się odmieni przez nietrzymanie języka za zębami. Raz wypowiedziane słowa do nieodpowiedniej osoby przyniosą wiele łez i ogromny wstyd. Barany znajdą się w sytuacji bez wyjścia, bo zaufały komuś, kto na to nie zasługiwał. Teraz zrobią wszystko, by ich sekret nie wyszedł na jaw, a o to będzie bardzo trudno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znak, który nie będzie mieć o wiele lepiej, to Wodnik. One mają długo skrywany, poważny sekret. Nie bez przyczyny nie dzielą się nim z nikim innym. Zdają sobie sprawę, że zrobiły coś okropnego i nie chcą się przyznać nawet przed sobą, jakie to ma wpływ na ich życie. Przez nieuwagę ich pilnie skrywany sekret wyjdzie na jaw. Najprostszą drogą do zguby jest telefon. To w nim kryją się dowody.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Koziorożce i Wagi stracą na jesień czujność. Podziela się sekretem z kimś, na kim im bardzo zależy. Niestety druga strona nie zrozumie ich punktu widzenia. W ich życiu nie będzie miejsca na wstyd. Pojawi się ogromne rozczarowanie i morze łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: cosmopolitan

Następny artykuł