Znaki zodiaku, z którymi każda kobieta chciałaby mieć dzieci. Lepszych ojców nie da się znaleźć

Znaki zodiaku, z którymi każda kobieta chciałaby mieć dzieci. Lepszych ojców nie da się znaleźć

Które znaki zodiaku to wśród panów idealni kandydaci na ojca? Astrologowie nie mają wątpliwości, które z nich sprawdzą się najlepiej jako rodzice. Z pewnością wiele kobiet może potwierdzić ich słowa.

Znaki zodiaku nie dla wszystkich mają znaczenie, jednak grupa osób, które bacznie śledzą horoskopy, wciąż się powiększa. Niektórzy wierzą, że odpowiednie ułożenie gwiazd, księżyca czy data urodzin ma ogromną moc i na takiej podstawie są w stanie przewidzieć, czego mogą spodziewać się w przyszłości. Co więcej, znaki zodiaku to idealny sposób nie tylko żeby poznać samego siebie i swoją przyszłość, ale również by dowiedzieć się czegoś więcej o drugiej osobie, nim zgłębimy naszą relację. W tym wypadku przekazane informacje są naprawdę istotne i wielu paniom mogą się przydać. 

Najlepszy materiał na ojca. Oto znaki zodiaku, z którymi każda kobieta chciałaby mieć dziecko 

Koziorożce zdecydowanie będą świetnymi ojcami. Mężczyźni spod tego znaku odznaczają się nie tylko cierpliwością, ale i odpowiedzialnością czy wytrwałością. Są sumienni i pracowici, a gdy zostaną tatusiami będą starali się zrobić wszystko, by w stu procentach wypełnić swoją rolę.

Wagi również świetnie sprawdzą się w roli ojca. Od zawsze uchodzą za prawdziwych dyplomatów, co zdecydowanie przyda im się w nowej roli. Nawet w relacji z małym dzieckiem starają się spokojnie i inteligentnie nawiązać rozmowę oraz znaleźć rozwiązanie z kryzysowej sytuacji. Co więcej, są troskliwi i opiekuńczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyźni spod znaku Raka to także idealny materiał na tatę. Wrażliwość, delikatność, cierpliwość to ich cechy rozpoznawcze. Ponadto, nie boją się okazywać uczuć i dbają o każdego, kto jest bliski ich sercu. 

Lwy również będą dobrymi ojcami. Dobro dziecka jest dla nich najważniejsze i zrobią wszystko, by zapewnić im świetlaną przyszłość. Zachęcają swoje pociechy do realizowania marzeń i wspierają w każdej podjętej decyzji, służąc oczywiście dobrą radą. 

Panowie spod znaku Bliźniąt będą dobrymi, pełnymi uczuć ojcami. Ich ulubionym zajęciem będzie kreatywne spędzanie czasu z pociechą np. w muzeum, stawiając na jego edukację. Chce, by jego potomstwo było inteligentne i pełne pasji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok

2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Ryby, choć nie uchodzą za nad wyraz pracowite, dla swoich dzieci chcą być najlepszym rodzicem. Kreatywność panów spod tego znaku sprawi, że będą idealnym kompanem do zabaw. Cechuje ich hojność i uczuciowość, dlatego dla swojego potomka zrobią wszystko. 

Mężczyźni spod znaku Barana są ostatnimi, którzy idealnie nadają się do roli ojca. Wsparcie, jakie okazują dzieciom, nie zna granic i co więcej, dokładają wszelkich starań, by potomstwo wyrosło na silne i niezależne oraz przede wszystkim, odporne na krzywdy wyrządzane przez innych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: gazeta

Następny artykuł