Szukasz idealnego małżonka? 3 znaki zodiaku są stworzone do życia w rodzinie, mają wszystkie niezbędne cechy

Szukasz idealnego małżonka? 3 znaki zodiaku są stworzone do życia w rodzinie, mają wszystkie niezbędne cechy Źródło: unsplash.com/Jessica Rockowitz

Znaki zodiaku potrafią powiedzieć wiele o ludzkiej naturze. Posiadanie wiedzy, jaką jest data urodzenia danej osoby, bywa bezcenna. W ten sposób można poznać tajemnice, jakie skrywa dusza. Wiele osób kieruje się zodiakiem, by sprawdzić dopasowanie do swojego partnera lub wiedzieć, kogo szukać.

Znaki zodiaku to dla niektórych źródło bezcennej wiedzy bez dna. Według astrologów, znając datę urodzenia, można poznać drugą osobę od podszewki. Taka wiedza to dla niektórych priorytet w dobraniu sobie życiowego partnera. Każdy, kto szuka idealnego małżonka, powinien szukać kogoś o poniższych znakach zodiaku.

Znaki zodiaku idealnej żony

Koziorożec (22.12-19.01)

Panie spod znaku Koziorożca wydają się na pierwszy rzut oka chłodne, wyniosłe i niedostępne. W miłości jednak nie widzą nic poza rodziną i ukochaną osobą. Są lojalne, czułe i wierne, a także namiętne. W przypadku tego znaku zodiaku sprawdza się powiedzenie "kochać do grobowej deski". W drugą stronę również oczekują wierności - nie przebaczają.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodniczki to kobiety, które z empatią i lojalnością traktują swoją drugą połówkę. Często uciekają w pracę, lecz jeśli znajdą odpowiednią osobę, są gotowe poświęcić się życiu rodzinnemu. Dzieci wychowane przez Wodniczki wyrastają na wrażliwe i mądre osoby. Do samego końca mogą liczyć na miłość matki, a mąż na wsparcie ukochanej żony.

Rak (21.06-22.07)

Kobiety spod znaku raka urzekają swoim romantyzmem i sensualnością. Nie pokazują zafałszowanej prawdy. Choć jest czasem zbyt wrażliwa i nadopiekuńcza, potrafi doskonale zająć się domem. Domowe ognisko to dla niej priorytet - chce zorganizować mężowi i dzieciom przytulną twierdzę. Należy jednak mieć na uwadze, że jest pamiętliwa.

Znaki zodiaku - idealny mąż

Koziorożec (22.12-19.01)

Podobnie jak kobieta Koziorożec, także mężczyzna Koziorożec bywa na pierwszy rzut oka chłodny i nie do zdobycia. Jest uparty, dlatego jak mu zależy na jakiejś kobiecie, to ją zdobędzie i stworzy dla niej ciepły azyl. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest dla niego najważniejsze, dlatego nie idzie na ustępstwa. To wierny monogamista, który ceni sobie spokojne wieczory z rodziną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lew (23.07-22.08)

Lew to ideał dla wszystkich kobiet, które szukają męża. Pracowity, uparty, lojalny i szarmancki. Nie ma dla niego ważniejszej rzeczy od honoru i szczęśliwej kobiety. Będzie ciężko pracować dla dobra swojej rodziny. Potrafi zorganizować czas dzieciom, a żonie romantyczny wieczór. Lew nie potrafi zdradzać, od razu to po nim widać.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Panna (23.08-22.09)

Mężczyzna spod znaku Panny uwielbia randkować - ale robi to tylko z jedną kobietą naraz, nie kilkoma. Chociaż chęć stabilizacji w jego przypadku pojawia się dość późno, to kocha na zabój. Potrzebuje rozmów na temat tego, jak może ulepszyć związek - jest przekonany, że może być jeszcze lepszy. Jest zapatrzony w dzieci jak w obrazek, a w domu nie znajdzie się lepsza złota rączka niż on.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: Onet

Następny artykuł