Znaki zodiaku, dla których 2020 rok będzie pełen niespodzianek. Zapowiada się nieziemsko

Znaki zodiaku, dla których 2020 rok będzie pełen niespodzianek. Zapowiada się nieziemsko Źródło: unsplash/Bruce Mars/

Niektóre znaki zodiaku będą pozytywnie zaskoczone. W roku 2020 czeka ich sporo niespodzianek, dzięki którym ich życie odmieni się na lepsze. Koniecznie przeczytaj i sprawdź, czy Ty należysz do grona szczęśliwców.

Nie wszystkie znaki zodiaku będą mogły w nowym roku poszczycić się dobrą passą. Ci, którym udało się załapać do niewielkiego dość grona prawdziwych szczęściarzy, mogą spodziewać się samych dobroci po 2020. Najnowszy horoskop zdradza prawdę i nie pozostawia już żadnych złudzeń, że ten rok będzie dla nich udanym. 

Które znaki zodiaku będą miały szczęście w 2020? Rok pełen niespodzianek zapowiada się nieziemsko 

Zgodnie z nowym horoskopem na 2020, rok ten nie każdemu będzie sprzyjał. Jedni będą zmuszeni zmierzyć się z licznymi przeciwnościami losu, życie innych wypełni się wzlotami i upadkami, a jeszcze inni będą niemal każdego dnia posiadać się ze szczęścia. 

Pierwszy znak, którego czeka pasmo niespodzianek to Byk. Osoby spod tego znaku mogą spodziewać się dobrobytu i spokoju duchowego. Wiele dotychczasowych planów uda im się pomyślnie wypełnić, a w życiu zawodowym i osobistym spotka ich naprawdę sporo osiągnięć.  Niewykluczone, że ci, którzy w 2019 roku pozostawali singlami, w końcu poznają swoją drugą połówkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Raki również mogą spodziewać się od losu samych dobroci. W końcu udowodnią, na ile ich stać, co z całą pewnością zostanie docenione. Powiedzie im się zarówno w pracy, jak i wśród przyjaciół czy rodziny, a wszelkie troski odejdą w zapomnienie. Dla Raków szykuje się naprawdę owocny rok.

Zodiakalne Lwy także znalazły się w gronie szczęściarzy. Czeka ich wiele nowych znajomości, które na dobre odmienią ich życie. Osobom spod tego znaku powiedzie się na naprawdę wielu płaszczyznach, a jeden sukces będzie motywował ich do osiągnięcia kolejnego. To dobry czas na realizowanie pasji i podejmowanie na pozór ryzykownych decyzji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta z Polski brutalnie zaatakowana. Napastnicy użyli strasznego narzędzia

2. Gdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nóg

Osoby spod znaku Koziorożca są już ostatnimi, których czeka w 2020 roku dobra passa. Wieloletnie konflikty w końcu zostaną zażegnane, a ich wiedza na wiele tematów pomoże im osiągnąć zajść naprawdę daleko. Koziorożce nie powinny bać się ryzyka, bowiem opłaci im się to szybciej niż mogłyby się spodziewać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  4. Żona Sławomira publicznie zwyzywana. W wyjątkowo haniebny sposób
  5. Mamy je w domach, a są zagrożeniem. Silnie trujące rośliny dla naszych psów i kotów

Źródło: dziennik zachodni 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News