Znaki zodiaku, które zdradzają na potęgę. Twoja druga połówka może być na tej liście, lepiej uważaj

Znaki zodiaku, które zdradzają na potęgę. Twoja druga połówka może być na tej liście, lepiej uważaj Źródło: unsplash/Eric Ward/

Które znaki zodiaku zdradzają najczęściej? Jeżeli jesteś w związku i niektóre zachowania drugiej połówki od dawna wzbudzają u ciebie niepewności, koniecznie przeczytaj i sprawdź, czy ukochany bądź ukochana jest na tej liście niewiernych.

Niektóre znaki zodiaku potrafią wyraźnie odznaczać się pewnymi cechami, zarówno jeżeli chodzi o te pozytywne, jak i negatywne. Jednych charakteryzuje determinacja w dążeniu do celu, innych skromność, a jeszcze innych - niewierność. Znaki, o których chcemy wam odpowiedzieć, potrafią niejednokrotnie dopuścić się zdrady względem ukochanej osoby. 

Te znaki zodiaku zdradzają na potęgę 

Bliźnięta, szczególnie wśród pań, nienawidzą rutyny i szybko potrafią się nudzić nawet, jeśli chodzi o drugą osobę. Choć w pierwszych fazach związku mogą wydawać się zakochane do szaleństwa, to tylko kwestia czasu, kiedy udowodnią swoją niewierność. Lepiej na nie uważać. 

Rak to kolejny znak, który może dopuścić się zdrady. Osoby spod tego znaku są wierne, jednak tylko wtedy, gdy czują wsparcie i zrozumienie drugiej połówki, a w przeciwnym razie szukają tego u innych. Jeżeli twój partner lub partnerka jest Rakiem, koniecznie zwróć większą uwagę na jego zachowanie, być może jest już za późno. 

Panny oczekują wierności i same starają się takie pozostać, jednak życie często odwrotnie weryfikuje ich zamiary. Mimo szczerych chęci zdarza im się skok w bok i tylko prawdziwa miłość, którą zostaną obdarzone i którą obdarzą, pomogłaby im powstrzymać się od zdrady. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Osoby spod znaku Wagi są świetnymi przyjaciółmi, ale niekoniecznie idealnymi partnerami. Choć w relacjach czysto koleżeńskich zawsze można na nich liczyć, w bliższych kontaktach mogą łatwo się pogubić, a tym samym dopuszczać się zdrady i to niejednokrotnie. Jeżeli związałeś się z kimś spod znaku Wagi koniecznie miej to na uwadze. 

Skorpiony uwielbiają żyć chwilą, szczególnie tą namiętną. Mimo iż na co dzień potrafią być asertywne, gdy dochodzi do zbliżenia cielesnego, po prostu dają się ponieść emocjom i nie umieją powiedzieć "nie".

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic

2. Małgosia 1 listopada pojechała z rodziną na cmentarz. Nie spodziewała się, że jej teściowa zachowa się tak obrzydliwe, nie może jej przebaczyć

Wodniki są jednymi z bardziej niewiernych. Nawet będąc w związku nieszczególnie dbają o drugą połówkę, a szukając nowych przygód, poduszczają się licznych zdrad, które niekoniecznie wiążą się później z poczuciem winy. Wolą krótkie romanse aniżeli trwały związek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

Źródło: onet 

Następny artykuł