Znaki zodiaku zdradzą ci prawdę
Pixabay DarkWorkX
Irmina Jach - 2 Sierpnia 2020

Tylko jedna para wśród znaków zodiaków jest idealnie dobrana. Ich miłości nic nie jest w stanie zniszczyć, tylko pozazdrościć

Znaki zodiaku mogą być wyznacznikiem tego, jak potoczą się losy człowieka. W horoskopach zapisana jest prawda o przyszłości, cechach charakteru, a nawet o perypetiach miłosnych. Mało kto wie, że tylko jedna para wśród znaków zodiaku może pochwalić się idealnym dopasowaniem. Ich miłości nie są w stanie zniszczyć żadne przeciwności losu.

Znaki zodiaku mogą być pomocne, kiedy poszukujemy partnera, z którym chcielibyśmy ułożyć sobie życie. Osoby, które nie wierzą w magię i astrologię mogą stracić szansę na poznanie kogoś, z kim mogłoby połączyć je prawdziwe porozumienie dusz. Jeśli chcemy znaleźć osobę, która będzie idealnym towarzyszem naszej życiowej drogi, warto zapoznać się ze wskazówkami, które przygotował dla nas los. Może dzięki temu poznasz miłość swojego życia?

Ministerstwo Zdrowia komunikatMZ wydało ważny komunikat dla części Polaków. Nie chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Znaki zodiaku mogą powiedzieć ci, kto jest miłością twojego życia

Byki i Skorpiony przyciągają się na zasadzie przeciwieństw, Bliźnięta i Lwy mają podobne podejście do życia, dwa Raki przypominają bliźnięta jednojajowe, a Barany i Koziorożce są dla siebie wręcz odpychające. Znaki zodiaku mogą determinować to, czy z nowo poznaną połączy nas miłość, przyjaźń czy prawdziwa nienawiść. Astrologia może dużo powiedzieć o temperamencie, wartościach i sposobie na życie drugiego człowieka. Zakłada także istnienie pary idealnej, której nie są w stanie rozłączyć żadne przeciwności losu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agata Duda stała się bohaterką przykrych doniesieńPrzykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczejCzytaj dalej

Gwiazdy wskazują na to, że znaki zodiaku, które pasują do siebie idealnie, to Bliźnięta i Wodnik. Osoby, które urodziły się pod pierwszym ze znaków, są zmienne, szalone i nienawidzą stagnacji. Ceniące sobie wolność Wodniki znajdą w nich partnerów, którzy podzielą ich pogoń za marzeniami i zrozumieją brak pociągu do stabilizacji. Ludzie urodzeni w tych konstelacjach kochają swobodę także w miłości, przez co chętnie zgadzają się na eksperymenty. Uwielbiają wyzwania i cenią sobie niekonwencjonalne rozwiązania. Lubią podążać własnymi ścieżkami i nie przeszkadza im indywidualizm przejawiany przez partnera.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
2. Katastrofalne doniesienia z Polski z ostatniej chwili. Nie żyje 12 osób, ciężko rannych 100
3. Przez koronawirusa ogłoszono stan klęski żywiołowej. Polacy mieszkający w Melbourne muszą uważać

Pary, które tworzą te znaki zodiaku, będą szczególnie udane, gdy kobieta będzie spod znaku Bliźniąt, a mężczyzna - Wodnika. W takim przypadku można mówić o idealnym dopasowaniu. Partnerzy będą cenić nie tylko swoje zalety, ale także wady, które dla innych mogłyby być poważną przeszkodą. W ich związku nie zabraknie ekscytujących przeżyć i wyzwań o naturze intelektualnej. Będą rozumieć się niemal na poziomie podświadomości. Mimo, że nigdy nie stworzą stabilnego, uporządkowanego domu, nie będą narzekać na to, co ich łączy. Wystarczy, że przyłożą dużą wagę do wzajemnej motywacji i nauczą się wyrażać swoje uczucia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Po 20 latach małżeństwo w końcu się rozwiodło. Nikt nie może uwierzyć, co zrobiła żona po rozprawie
  4. Aktorka TVP i TVN przeżywa traumę. Śmierć przyszła nagle, straciła wszystko, od lat nie może się z tym pogodzić
  5. Nie udało się wygrać walki z chorobą. Doszła do nas rozpaczliwa wiadomość o śmierci Jana Kruczka
  6. Uwaga, już dziś się zaczęło, zmiana dotknie większości Polaków. Wiemy, ile będzie trwać
  7. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany
  8. Przed kiszeniem ogórków spójrz na ich skórkę. Jej kolor ujawnia czy nadają się do kiszenia
  9. Najgorsze informacje właśnie obiegły kraj. Niestety, nie żyje, zmarł na oczach syna

ButyJaki kolor mają buty ze zdjęcia? Niby oczywiste, ale 97% osób nie umie poprawnie odpowiedziećCzytaj dalej

Źródło: Blog Otylia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News