Znaki zodiaku, które najgorzej reagują na zerwanie związku. Jednemu z nich totalnie odbija, lepiej trzymać się z daleka

Znaki zodiaku, które najgorzej reagują na zerwanie związku. Jednemu z nich totalnie odbija, lepiej trzymać się z daleka Źródło: .

Znaki zodiaku zdaniem wielu definiują wady, zalety i cechy charakteru każdej osoby. Znajomość daty urodzenia daje ogromną wiedzę - można przewidzieć, w jaki sposób ktoś zachowa się w każdej sytuacji. Warto wiedzieć, jak obecny lub przyszły partner może zareagować na wiadomość o rozstaniu.

Znaki zodiaku, które wpadają w prawdziwą furię, powinny być znane każdemu, kto jest z nimi w związku. Tylko 4 z nich mogą posunąć się do zachowań i postępków, o których w życiu nam się nie śniło. Jeden z nich to urodzony furiat, lepiej na niego uważać.

Znaki zodiaku mówią prawdę o skrajnych zachowaniach

Rozstania nie są przyjemne dla żadnej ze stron. Związki często zakańczane są w nieprzyjemnej atmosferze, przy akompaniamencie płaczu, wylewanych żali i wytykaniu sobie błędów. Za wszelką cenę obwinia się drugą stronę o przykry koniec, jednak niektóre znaki zodiaku zdecydowanie nie potrafią sobie poradzić z nagłą samotnością. Jeden z nich szczególnie zachowuje się jak szaleniec.

Raki mają skłonność do uzależniania się od swojego partnera. Gdyby tylko mogły, postawiłyby zasieki, żeby nie mógł ich opuścić i już zawsze był obok. Rak próbuje siebie samego przekonać, że to tylko chwilowe nieporozumienie, nawet jeśli wszystko jest już stracone. Ten znak zodiaku potrafi dzwonić, pisać, stalkować, a nawet terroryzować i straszyć samobójstwem - oczywiście "w imię miłości". Potrafią przez to zachowywać się jak prawdziwi szaleńcy, lepiej uważać na nich podczas rozstań. 

3 znaki zodiaku, które potrafią wpaść w prawdziwą furię

Panna zamyka się w sobie i rozkłada związek na czynniki pierwsze, nierzadko obwiniając o przykre wydarzenie samą siebie. Panny często popełniają błąd i wracają do swoich byłych partnerów, którzy doceniają ich poczucie winy i obietnicę poprawy. Nie kończy się to zwykle niczym dobrym - kolejne rozstanie jest jeszcze szybsze i bardziej burzliwe niż poprzednie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skorpion nie chce nawet słyszeć o rozstaniach. Próbuje zachowywać się tak, jak gdyby nic się nie stało. Wręcz wymaga na partnerze i rozkazuje, by do niego wrócił. Ten znak zodiaku potrafi zachować się jak szaleniec z prawdziwego zdarzenia - kiedy dosadnie przekona się, że to ostateczny koniec, mści się. Nienawiść to jego drugie imię. Za pomocą kłamstw i manipulacji potrafi zniszczyć byłemu partnerowi życie towarzyskie, rodzinne i zawodowe. Dopiero wtedy osiąga satysfakcję i zapomina o tym, co było.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Ryby również zachowują się oburzająco w momencie rozstania z partnerem. Winią na zmianę siebie i byłą drugą połówkę o zakończenie związku. Potrafią wywlekać brudy, o których nigdy nikt nawet nie pomyślał. Potem potrafią zadręczyć byłego partnera wiadomościami i telefonami - będą domagały się kolejnych wyjaśnień, a także przyjęcia na siebie winy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: Onet

Następny artykuł